Cīravā varēs apgūt e-prasmes darbam ar Karšu Pārlūku

No 24. līdz 30.martam Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju rīko 5. E-prasmju nedēļu Latvijā. 

Tās laikā, 27. martā, pulksten 14 Cīravas pagasta pārvaldes zālē ikviens interesents tiek aicināts uz e-prasmju apmācībām darbam ar Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras (LĢIA) Karšu Pārlūku, informē Cīravas Tūrisma informācijas punkta vadītāja Sarmīte Braša.

Ar Karšu Pārlūka (KP) palīdzību var ielūkoties jebkurā Latvijas vietā, izmantojot dažādas LĢIA uzturētās kartes un informāciju. 

Tas ir digitāls Latvijas karšu ceļvedis dažādos mērogos. KP var skatīt Latvijas digitālo virsmas modeli, ir vietvārdu meklēšanas, attālumu un laukumu mērīšanas, koordinātu noteikšanas un meklēšanas iespējas, koordinātu kalkulators u.c. Tam šogad tiek mainīts vizuālais noformējums un ir pievienots arī adrešu reģistra slānis.

E-prasmju nedēļa Latvijā tiek organizēta, īstenojot Eiropas kampaņu "e-Skills for Jobs 2014", kas ir daļa no "Grand Coalition for Digital Jobs" iniciatīvas.

Vairāk informācijas šeit.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā