Cīravā sumina čaklos un darbīgos 1

Tradicionāli kā katru gadu Valsts svētku laikā Cīravā sveikti darbīgākie ļaudis un čaklākie sētu kopēji.

Par mūža ieguldījumu Cīravas pagasta attīstībā godināti Lauma un Aivars Murziņi. L. Murziņa 50 savas dzīves gadus veltījusi medicīnai, no tiem – 40 strādājusi par feldšeri Cīravas ambulancē, pa laiciņam izlīdzot ar savu padomu un darbu arī Cīravas arodvidusskolā (AVS). Savukārt A. Murziņš mūžu veltījis jaunās paaudzes audzināšanai un izglītošanai, strādājot vadošos amatos Dzērves pamatskolā, Kalvenes pamatskolā un Cīravas AVS.

Par “Gada cīravnieku 2009” kļuvuši  pagasta pārvaldes vadītājs Artis Čanders, pagasta sociālā darbiniece un lauksaimniecības konsultante Mairīte Alfuse un Dzērves pamatskolas skolotāja un pagasta kultūras nama vadītāja Lāsma Jūrmale.

Savukārt “Gada notikuma 2009” godā tikuši veseli divi. Viens no tiem ir Cīravas kultūras nama renovācija, par ieguldīto darbu paldies teikts pārvaldes vadītājam A. Čanderam un projektu koordinatorei Guntai Butrimai. Otrs nozīmīgais notikums – Cīravas pagasta svētki, kuru darba grupā strādājušas L. Jūrmale, Vita Valdmane, Anita Tuleiko.

Konkursā “Sakoptākā sēta” laureāti ir vairāki: “Krūkļi”, “Bērzi”, “Sprīdīši”, “Madaras”, “Jaunmangaļi”, “Dzelmes”, “Buciņi”, “Sniedzes” un “Lauri”.


 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

skolotāja

Kurā novada pagastā vēl par Gada Cilvēku ievēlēts pārvaldes vadītājs? Tas par Arti Čanderu liecina kā par godavīru! Lai veiksme Tevi pavada vienmēr!

pirms 10 gadiem, 2009.11.24 14:33

Aizputes novadā