Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cīravā aktīvi balso jaunieši

Apkopojot Cīravas pagasta iedzīvotāju aptaujas rezultātus, valsts svētku pasākumā sveikti laureāti vairākās nominācijās, informē bibliotekāre Sandra Gūtmane.

Par nozīmīgāko gada notikumu atzīti Cīravas pagasta svētki, kas notika 18. jūnijā. Nominācijā “Gada lauksaimnieks/ uzņēmējs” bija izvirzīti 15 pretendenti. Visvairāk balsu saņēma Rinaldo Dobelis no ZS “Dobeļi”.

Gada pensionāra titulu uzpelnījās Vera Meire, kura ir aktīva pašdarbniece, piedalās dažādos projektos un ar savu atsaucību un kopējiem pasākumiem gatavoto cienastu priecējusi daudzus cīravniekus un viesus.

Par gada sportistu pārējo pretendentu vidū šoreiz atzīts Roberts Figoriņš, īpaši atzīmējot viņa darbu ar pagasta jaunajiem futbolistiem starptautiskajā sadarbības projektā ar Lietuvu.

Liela aktivitāte bijusi vērojama balsojumā par gada jaunieti, nominācijā tika izvirzīti 24 pretendenti. Ar pārliecinošu balsu vairākumu kā “Gada jauniete” nominēta jaunā kultūras nama vadītāja Santa Kļava, kura trešo mēnesi vada Cīravas kultūras dzīvi. Kā atzīst paši cīravnieki, viņa iepatikusies gan jauniešiem, gan vecākajai paaudzei.

“Gada seniora” speciālbalvu saņēmuši aktīvie dzērvenieki Mudīte un Haralds Dobeļi. Kā atzīst aptaujas organizētāji, atsaucība tai šoreiz nav bijusi pārāk liela, toties aktivitāti balsojumā izrādījusi jaunā paaudze.
 

Pievieno komentāru

Aizputes novadā