Cīravā aicina uz atrakcijām

Cīravas centram cauri tek Durbes upe un ir Dzirnavu dīķis un citas ūdens krātuves, kurās var makšķerēt un laivot.

Biedrība “Piparmētra” ir aktivizējusi aktīvā tūrisma dzīvi Cīravā. Projekta rezultātā iegādātas 8 kanoe tipa laivas ar drošības vestēm un piekabe to pārvadāšanai. Dažādu atrakciju organizēšanai piecas ūdensbumbas, trīs ūdenssienāži un trīs ūdensveltņi. Aprīkojums tiek izmantots dažādu sporta spēļu, makšķerēšanas sacensību un citu pasākumu organizēšanai. Projekta “Ūdenstūrisms kā dabas un aktīvā tūrisma elements Latvijā un Igaunijā/”RIVERWAYS”” ietvaros tika iztīrīta daļa Durbes upes posma, lai to pielāgotu laivošanai. Tagad Cīravā ir viss nepieciešamais, lai nodarbotos ar ūdenstūrismu un citām aktivitātēm.

Kontaktpersona – Jānis Gulbis, tālr. +37127878004 un Cīravas senlietu krātuves, TIP vadītāja Sarmīte Braša, tālr.+37125435898.

Projekta nosaukums “Makšķerēšanas un ūdenstūrisma attīstības veicināšana Cīravas pagastā”

Īstenotājs – biedrība “Piparmētra”

************************************************

Biedrība “Liepājas rajona partnerība” aktīvi darbojas jau kopš 2008. gada, un tās darbības mērķis ir veicināt un atbalstīt sabiedrības iesaistīšanos lauku teritorijas attīstībā. Liepājas rajona partnerības teritorija ir viss bijušais Liepājas rajons.

No 2009. gada biedrība “Liepājas rajona partnerība” īsteno vietējās attīstības stratēģiju. Tās īstenošanai šajā plānošanas periodā ir saņemts Eiropas Zivsaimniecības fonda finansējums 2 049 164,00 EUR apmērā. Ir izsludinātas 7 projektu konkursu kārtas un īstenoti 72 projekti. Par to sīkāka informācija pieejama mūsu mājaslapā www.lrpartneriba.lv.

Regulāri sniedzam informāciju par realizētajiem projektiem. Šeit informējam par jaunākajiem ar zivsaimniecību un tūrismu saistītajiem projektiem biedrības “Liepājas rajona partnerība” teritorijā. Ceram, ka šī informācija Jums būs pamudinājums izbaudīt piedāvātās atpūtas iespējas. Jauku vasaru!

Informāciju sagatavoja projektu īstenotāji. Apkopoja biedrības „Liepājas rajona partnerība” EZF administratīvā vadītāja Santa Brāle

20150611-1317-partner-logo.jpg


Pievieno komentāru

Aizputes novadā