Būs vairāk skatītāju sēdvietu 4

Aizputes novada domē noslēdzies iepirkums par skatītāju tribīņu piegādi un montāžu sporta centram "Lejaskurzeme", informē pašvaldība. Konkursā uzvarējis uzņēmums "Rantzows Sport", kas tuvāko četru mēnešu laikā darbu solījis paveikt par 14 621,70 eiro, raksta "Kursas Laiks".

Sporta centra direktors Indulis Laškovs "Kursas Laikam" pastāsta, ka skatītāju tribīnes papildinās esošo skaitu: "Tas bija nepieciešams, jo daudzviet bija problēmas ar redzamību sporta spēļu norises laikā. Jaunās tribīnes būs bīdāmas, kas ļaus pielāgot tās laukuma labai pārredzamībai," ieguvumus min I. Laškovs. "Sēdvietu skaitu tribīnēs papildināsim par 171, kopumā tagad būs 350 sēdvietas," viņš uzsver. Ja būšot nepieciešamība, nākotnē tribīnes varēs vēl iepirkt un vietu skaitu vēl palielināt.

Iepirkuma konkursā piedalījās vēl viens uzņēmums "RF Rikom", kas darbus piedāvāja veikt par 21 462,81 eiro. Uzņēmums konkursā nebūtu uzvarējis gan tāpēc, ka nepiedāvāja zemāko cenu, gan tāpēc, ka tas bija prasījis izmaksāt 50 procentu avansu, bet tas konkursa nolikumā nebija paredzēts.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

sēdētājs

tās tribīnes vajag slīpākas lai kautko arī redzētu

pirms 6 gadiem, 2014.07.30 12:07

AQ

Un kā ar drošību, ja palielina skatītāju skaitu ?

pirms 6 gadiem, 2014.07.30 13:23

Aizputes novadā