Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biedrība "Kodols" atskatās uz paveikto un gaida jaunas idejas

Kazdangas pagasta biedrība “Kodols” otrdien, 19. aprīlī, pulksten 16 Kultūras centrā aicina uz sarunu pagasta un Aizputes novada radošos un aktīvos iedzīvotājus, informē Kazdangas pagasta projektu koordinatore Biruta Konrāde.

Dalīties pieredzē par nevalstisko organizāciju iespējām un lomu iedzīvotāju labbklājības un labsajūtas veicināšanā uzaicināta nodibinājuma “CEMEX iespēju fonds Brocēniem un Saldus  rajonam” vadītāja Ilga Ķuze.

Otrajā sanāksmes daļā paredzēta atskaite par biedrības “Kodols” paveikto 2010. gadā, realizēto projektu prezentācija, turpmāko apmācību un darbu plānošana, ideju apmaiņa.

Nevalstiskā organizācija biedrība ”Kodols” dibināta 2007. gada 17. aprīlī Kazdangā. Tās mērķi veidot pilsonisku sabiedrību, kam nav vienaldzīga kultūras un dabas mantojuma saglabāšana un atjaunošana, kā arī veicināt uzņēmējdarbību. Biedrībai ir valde, ko vada lauksaimnieku konsultante Irēna Tīmane, grāmatvedības darbu veic Ilze Holštroma.

Pērn pēc biedrības ierosinajuma realizēts projekts “Veļas mazgātavas un dušas remonts un aprīkojuma iegāde Kazdangas pagastā”.

UZZIŅAI:
Lai varētu labāk plānot sanāksmes telpu, vēlams pieteikties, zvanot pa tālruni 63 49 70 18 vai 26 54 66 32.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā