Bērnus aicina uz īpašu multfilmas seansu par Aizputes vēsturi

1. un 2. septembrī Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrā, Atmodas ielā 16, visas dienas garumā tiks rādīta bērnu radītā īsfilmiņa par Aizputes vēsturi, kas tapusi pateicoties animācijas studijai ''MULTENKULTEN''.

2015. gada decembrī animācijas studija ''MULTENKULTEN'' aicināja Aizputes novada bērnus uz divu dienu animācijas meistardarbnīcām, lai kopā veidotu animācijas filmas. Balstoties uz vēsturiskiem materiāliem, bērni paši izdomāja filmām scenārijus par savu pilsētu, taisīja tēlus un tos animēja, informē Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrs.

Darbnīcā bija iespēja iepazīties ar galvenajiem animācijas kustības veidošanas principiem, uzzināt kā vienkāršā veidā var izveidot papīra tēlus un kā zīmēt scenāriju.

Filmiņa veidota ar profesionālu animācijas programmu, kurā uzreiz iespējams redzēt izveidoto kustību un koriģēt to, ja nepieciešams. Filmiņas rezultāts tika iegūts ļoti labā izšķirtspējā, un ieguldītais darbs, veidojot tēlus, ir labi redzams.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā