Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atver atmiņu stāstu par dzimto pusi

Piektdien Kazdangā bija atvēršanas svētki rakstnieces Irmas Markopas jaunajam romānam "Laika upe plūst un plūst…", kurā aprakstītie notikumi risinās pēckara gados šajā pagastā.


Vienlaikus tā bija pēdējā tikšanās reize projekta "Palīdzot sev, palīdzu citiem – labāku dzīvi pensionāriem" dalībniekiem.

Uz tikšanos ar lasītājiem ieradās Liepājas literātu un radošo mūziķu kluba "Helikons" biedri kopā ar tā vadītāju Ēriku Birzkopu.

Viņas lasījumā skanēja romāna fragmenti. Īpašu gaisotni Kazdangas pils apaļajā zālē radīja mūziķa Andra Kristona dziedātās melodijas, kuru rašanos rosinājuši I. Markopas dzejoļi.

Klausītāju vidū bija ne tikai kazdandznieki, bet arī projekta dalībnieki no Cīravas, kam tā bija gan ciemošanās pie kaimiņiem, gan arī iespēja novērtēt rakstnieces veikumu.

Paldies Kazdangas muzeja vadītājai Ilzei Holštromai un tūrisma informācijas centra vadītājai Mārai Tīmanei, kā arī projektu koordinatorei Birutai Konrādei par sadarbību un sirsnīgo uzņemšanu.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā