Atklās rekonstruēto Liepājas šosejas posmu

Trešdien, 29. oktobrī, va/s "Latvijas Valsts ceļi" svinīgi atklās rekonstruēto Liepājas šosejas (A9) Rīga (Skulte) – Liepāja posmu no 148. līdz 163. kilometram pie Kalvenes. 15 kilometrus garā posma rekonstrukcijā tika ieguldīti astoņi miljoni eiro. Darbus veica piegādātāju apvienība "SIA "Aizputes ceļinieks" un SIA "8 CBR"".

Šosejas posmā ir veikta segas rekonstrukcija, reciklējot veco segu un pievienojot Liepājas metalurga domnas sārņus, kā arī trīs kārtu asfaltbetona ieklāšana. Remontdarbu gaitā tika rekonstruēts tilts pār Stulbes upi un izbūvētas pieturvietas un paviljoni.

Pasākumā piedalīsies va/s "Latvijas Valsts ceļi" valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, būvnieki, vietējo pašvaldību pārstāvji un citi.

Pa ceļam no Rīgas uz Liepāju plānots apsekot pabeigtos un esošos būvdarbus uz šosejas Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža posmā no Platones līdz Lielvircavas pagriezienam, kur būvdarbus ir veicis SIA "Strabag", objekta izmaksas vairāk nekā seši miljoni eiro un posmā no Lielvircavas pagrieziena līdz Elejai un Lietuvas robežai, kur vēl notiek būvdarbi, kuru darbu veicējs ir SIA "Lemminkainen" un kopējās investīcijas ir 5,5 miljoni eiro.

Tāpat plānots iepazīties ar būvdarbu norisi nākamajā Liepājas šosejas posmā, kur notiek ceļa virsējās kārtas rekonstrukcija - autoceļa Rīga (Skulte) – Liepāja posmā no 163. līdz 185. kilometram. Tur būvdarbus veic piegādātāju apvienība SIA "Aizputes ceļinieks" un SIA "8 CBR"" un rekonstrukcijas izmaksas ir 7,5 miljoni eiro.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā