Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Asprātīgais matemātiķis Cīravā

Cīravas arodvidusskolā notika pasākums „Asprātīgais matemātiķis”. Domu spēkiem mērojās jaunieši no Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma profesionālās vidusskolas, Aizputes novada Neklātienes vidusskolas un Cīravas arodvidusskolas.

Pasākumu organizēja Cīravas arodvidusskolas matemātikas skolotāja Dace Pole un jaunieši ar prieku to atbalstīja. Komandas bija sagatavojušas mājas darbus par tematu „Matemātika manā profesijā”, bija piedomāts pie komandas noformējuma.

Žūrija vienbalsīgi par izcilu atzina Cīravas arodvidusskolas 3.kursa (audzinātājs Agris Braša) IP „Automehāniķis” mājas darbu. Sacensībās „uzvaras laurus plūca” Cīravas arodvidusskolas 1.kursa (audzinātāja Henoreta Kalniņa) IP „Automehāniķis” komanda, aiz sevis ļaujot ierindoties ciemiņiem no Kuldīgas.

Komandas noformējuma ziņā nepārspētas palika Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma profesionālās vidusskolas jauniešu abas komandas. Par panākumiem pelnītu atzinību guva Aizputes novada Neklātienes vidusskolas komandas.

Skanīgu sveicienu pasākuma dalībniekiem bija sarūpējis skolotājs Artis Ābele ar skolas pūtēju ansambli un ģitāristu. Dalībnieku kopīgs vērtējums – pasākums izdevās lielisks un prasās pēc atkārtojuma nākamgad.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā