AS “Kurzemes atslēga-1” vadītājs Mikštas aiziet no darba, visticamāk vietā nāks Frīdenbergs 2

Šodien notikušajā AS “Kurzemes atslēga-1” akcionāru sapulcē lemts par padomes sastāva maiņu. Sadarbību ar uzņēmumu pārtrauc līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Ēriks Mikštas.

Sadarbības līgumu ar aizputniekiem Ē. Mikštas noslēdza šā gada 14. janvārī, paraksta tiesības pārņēma 5. februārī. No šodienas viņš pārtraucis pildīt valdes priekšsēdētāja pienākumus.

Šodien padomes sēdē lems par jauna valdes priekšsēdētāja iecelšanu. Visticamāk par to kļūs uzņēmuma galvenais akcionārs Pēteris Frīdenbergs. Viņš “Rekurzemei” apliecina, ka ir gatavs uzņemties šos pienākumus, taču atgādina, ka valdi ieceļ padome.

P. Frīdenbergs skaidro, ka pārmaiņas saistītas ar ekonomiskām problēmām, nekādu kašķu ar līdzšinējo valdes priekšsēdētāju nav bijis.

Ē. Mikštas apliecina, ka pats pēc savas vēlēšanās uzrakstījis iesniegumu par sadarbības pārtraukšanu, jo sākotnējos plānos korekcijas ienesusi ekonomiskā situācija valstī. Pēc Ē. Mikštas domām, lai turpinātu strādāt krīzes apstākļos, būtu jāizdara korekcijas līgumā. Akcionāri lēmuši saimniekot paši.

Metālapstrādes uzņēmums var attīstīties arī krīzes apstākļos, panīkums tam nedraud, ja cilvēki pratīs izmantot iespējas, klāsta Ē. Mikštas.

P. Frīdenbergs apliecina, ka no darba un atbildības nevairās.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Viņa

Ak dies, vēl tur valde un padomes.... Trani, kas strādājošiem jābaro

pirms 11 gadiem, 2009.04.28 15:58

Aizputes novadā