Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Artu Stulpu bez konkursa ieceļ par sporta centra direktori 29

Aizputes novada sporta centra "Lejaskurzeme" direktores apstiprināšana amatā izsaukusi pamatīgas kaislības Aizputes novada domē.  Daļa deputātu lūguši anulēt 31. augusta lēmumu, ar kuru par iestādes vadītāju bez konkursa iecelta Arta Stulpa. Šā iemesla dēļ 5. septembrī tika sasaukta ārkārtas domes sēde.

31. augusta Aizputes novada domes sēdes iepriekš izsludinātajā darba kārtībā netika iekļauts jautājums par sporta centra izveidošanu. To deputātiem licis priekšā sēdes vadītājs Aizputes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Juris Grasmanis, kurš aizstāja komandējumā Šveicē esošo domes priekšsēdētāju Aivaru Šili.

Kā dažas dienas pēc sēdes skaidroja vairāki deputāti, priekšlikums bijis visai neskaidrs, izrādījies, ka viņi piekrituši balsot ne tikai par centra izveidošanu un tā nolikumu, bet arī direktora apstiprināšanu.

Lemjot, vai par Aizputes novada sporta centra "Lejaskurzeme", kas ietvertu gan bijušo SIA "Lejaskurzemes sports" saimniecību, gan arī ņemtu savā pārziņā jaunuzcelto sporta zāli Aizputē, direktori bez konkursa apstiprināt A. Stulpu, no 12 klātesošajiem deputātiem balsis dalījušās līdzīgi, sēdes vadītāja balss bijusi izšķirošā.

Pēc tam seši deputāti, kuri nav atbalstījuši direktores iecelšanu amatā bez konkursa, protestēja pret pieņemto lēmumu un uzrakstīja iesniegumu ar lūgumu sasaukt ārkārtas sēdi un anulēt 31. augusta lēmumu.

5. septembrī Aizputes novada domē notika ārkārtas sēde, to vadīja A. Šilis. Sēdē emocijas sita augstu vilni, savu viedokli izteica visi 11 klātesošie deputāti.

Pēc debatēm juriste Nora Patmalniece uzskaitīja vairākus punktus, kuru kopsaucējs – protestētāju iesniegums nav sagatavots tā, lai būtu pamats balsot. Arī iepriekšējā sēdē procedūra ievērota, paši deputāti piekrituši jautājuma izskatīšanai. Līdz ar to 31. augusta lēmums par sporta centra direktores iecelšanu paliek bez izmaiņām.

A. Šilis uzsver – dokumenti apliecina, ka ārkārtas sēdē nebija pamata balsot. Par diskutējumu atzīst viedokli, ka turpmāk pašvaldības nodaļu un iestāžu vadītāji būtu jāieceļ konkursa kārtībā, taču tas esot laika jautājums.

Plašāk lasiet šodien, 7. septembrī, laikrakstā “Kursas Laiks".
 

Pievieno komentāru

Komentāri 29

hei

nu re pavārījās, pavārījās un viss palika pa vecam, un artiņa no liepājas skaisti ar esktrasensa spējām darbojas pa aizputi

pirms 6 gadiem, 2011.09.28 22:33

Sporta vergs

Izskatās, ka te notiek divu cilvēku sarakste zem dažādiem vārdiem :))))). Ja visi viņi sapulcēsies Tautas manifestācījā uz vecā autolaukuma, tad abiem būs liela uzmanība no vērotājiem :))).

pirms 6 gadiem, 2011.09.13 09:44

Māris

Ja Stupa Arta ir godīgs cilvēks, tad viņai būtu jānoliek pilnvaras...

pirms 6 gadiem, 2011.09.12 22:20

Sportists

Klaja bezkaunība no domes puses, būtu vismaz formālu konkursu noorganizējuši, lai tautai nav ko cepties. Opozīcijai turpināt rakt, gan jau saraks, Stulpas kundze ir viens riktīgs vells...

pirms 6 gadiem, 2011.09.12 22:04

pizorgs

Paldies Ilutai Dreimanei,par domes sēdes atspoguļošanu presē.Tagad Aizputes novada sportistiem, savi kangari domē ir zināmi.

pirms 6 gadiem, 2011.09.12 10:52

PSKP- Tālim

Laboju- Komunisms, ne Komunists, tā to kolchozu sauca. Es tur neesmu bijusi, bet nesaprotu, kādēļ tad, Talivaldis nekandidēja par deputātu, ja grib pieņemt lēmumus? Demokrātijā (ne komunismā) ir iespēja pašam sevi virzīt, ja neviens Tevi nevirza. Ko ievēl tie lemj. Ja šoreiz piesauks Tevi pie lemšanas, nākamreiz Druvvaldim varbūt kas nepatiks. Tā kā - sēdi rāms, līdz nākamām vēlēšanām!
P.s.
Ja esi tas, kas rīkoja skriešanu un ziemā slidotavu, tad visu cieņu Tev, bet ja neesi tas Sveilis, tad Tavas domas mani patreiz maz interesē.

pirms 6 gadiem, 2011.09.09 20:38

tā ,ja

Nezinu gan, kuru no Sveiļiem, Jūs tai kandidātu sarakstā esiet domājusi, vai domājis?Man kā Aizputes iedzīvotājam ,Tālivaldim Sveilim, ne tik daudz satrauc, kurš aizpilda to štata vietu,bet satrautc gan tas, kā tie kandidāti tiek izraudzīti, Aizputes novada domē.Palasot rakstus, par domes sēdēm.Ir tāda sajūta, ka esam atsviesti, gadus divdesmit viens atpakaļ un kolhozā ;Komunists; notiek kompartijas sapulce. Palasot Jūsu komentāru, var saprast, ka Jums tas amats nav svešs !

pirms 6 gadiem, 2011.09.09 19:36

???

Ko iesakāt likt Artas vietā? A. Zankovska nav, A. Leja, K., Aņus pensijā.. Ko tad? Varianti: Sveilis, M. Zankovskis, Sermelis, Kajū, Šalms, Rūtiņš, Bucenieks, Pūpola Ostelis, ... a moška neviens nemaz negrib? Nekāda zelta bedre jau nav. Varbūt kādam sirdī kremt ka viņu neaicina (un es nepieminēju), tad piesakaties!

pirms 6 gadiem, 2011.09.09 14:43

smaagris

ministra kungs Vējoni, ātrāk gatavo to likumprojektu par pašvaldību referendumu un tās atlaišanu. Vairāk tā nedrīkst!

pirms 6 gadiem, 2011.09.09 10:02

smaagris

Aizputes domnieki, malači! Samīdiet vēl vairāk dubļos novada bijušo labo sporta slavu, kurš tā, jau nokausēts divdesmit garus gadus!
Vēl mazliet uzrāvienu - volejbolu un šaušanu - tad jau plāns būs izpildīts par 100%.
Domnieki, vai tad reiz nāksiet pie prāta???

pirms 6 gadiem, 2011.09.09 10:00

Tālis Sv.

Novadniece, aicinam mums pievienoties.Tautas sapulce tiek organizēta ,datums un vieta, tiks drīzumā izziņota.

pirms 6 gadiem, 2011.09.09 09:06

AAAA

Lielas ambīcijas domniekiem, pasūtījums, kāds labi pazīstams tētiņš meklē MEITIŅAI darbiņu, un atbalsts ir izpildīgos DOMNIEKOS......būtu arī komentāri...........

pirms 6 gadiem, 2011.09.08 21:21

Novadniece

Nu ko,atliek mums Aizputes novada tautai sacelties pret saviem domniekiem.Klaja bezkaunība.Stulpa Tautā tiešām nemīlēta!

pirms 6 gadiem, 2011.09.08 17:09

Igaunis

Es arī gribētu kā kāds mani ar Gitu kur aizved :), kaut uz Munameģi

pirms 6 gadiem, 2011.09.08 11:04

Tālis Sv.

Melnā nedēļa. Zaudējam talantīgu hokejistu ,Aizputes novadā iecēla, sportistu saimē nemīlētu,sporta vadītāju!

pirms 6 gadiem, 2011.09.08 09:28

ŠVEICIETIS

Priekšnieku un Gitu Sedolu uz Šveici aizrāva Nexists Vilis ar Europas projektu, tā kā nekā korumpanta tur nav hi-hi

pirms 6 gadiem, 2011.09.08 00:47

ŠVEICIETIS

Priekšnieku un Gitu Sedolu uz Šveici aizrāva Nexists Vilis ar Europas projektu, tā kā nekā korumpanta tur nav hi-hi

pirms 6 gadiem, 2011.09.08 00:47

PUĻA

NABAGA ARTA, KAMĒR ŠALMS VIŅU NEATŠAUS , ŠITAIS VECAIS MIERĀ NELIKSIES. ŠAMAM TĀPAT KĀ ZIRNEKLIM BAIGIE TAUSTEKŅI STIEPJAS UZ DOMES DEPUTĀTU AUSĪM!!!!!

pirms 6 gadiem, 2011.09.08 00:43

Aizputes novadā