Arī Aizputē spriedīs par aktualitātēm lauku reģionos

Līdz 31.oktobrim piecos Latvijas novados notiek Latvijas Lauku kopienu nedēļa, kuras laikā aktīvākie lauku iedzīvotāji piedalīsies diskusijās un spriedīs par šī brīža aktuālajiem jautājumiem laukos vietējo, nacionālo un globālo procesu kontekstā.

Kā informēja projekta vadītāja Sandra Rubene, Lauku kopienu nedēļa notiks Riebiņu, Alūksnes, Amatas, Aizputes un Iecavas novados. Tās dalībnieki meklēs risinājumus cerīgai savas kopienas nākotnei globālā pasaulē.

Aizputē pasākums notiks ceturtdien 30. oktobrī no plkst.12.00 līdz 16.00 Aizputes tūrisma informācijas un mūžizglītības centrā.

Latvijas Lauku kopienu nedēļas uzdevumi ir identificēt, kā kopienu līmenī veiktas darbības var ietekmēt pasaules procesus un kā saiknes starp vietējo un globālo apzināšanos var padarīt dzīvi labāku. Nedēļas laikā tiks arī uzsākta gatavošanās Attīstības forumam, kas notiks no 2015.gada 3.junija līdz 5.jūnijam Līgatnē un apvienos kopienu pārstāvjus no visas pasaules.

Kopienu nedēļas iniciatīvu 2013.gadā uzsāka Latvijas lauku forums sadarbībā ar Sorosa fonda Latvijā iniciatīvu "Pārmaiņu iespēja skolām", kuras mērķis ir uzlabot komunikāciju, veicināt pieredzes apmaiņu un sadarbību starp kopienām visā Latvijā, vienlaikus uzzinot kopienām aktuālos jautājumus, kas risināmi nacionālā līmenī.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā