Ar modernu darbnīcu sagatavo dzīvei pēc skolas 8

Lažas speciālās internātpamatskolas darbinieki kopā ar saviem audzēkņiem skolas pagrabā ierīkojuši virpotavu un vingrotavu. Audzēkņiem praktisko darbu apgūšana ir svarīga, lai viņi būtu labāk sagatavoti patstāvīgai dzīvei, trešdien, 12. februārī, raksta "Kursas Laiks".

“Skolai bija konkrēts mērķis –  moderni aprīkot mācību darbnīcas. Šim mērķim mūsu ilggadējie sadraudzības partneri no Šveices uzdāvināja septiņus tūkstošus eiro,” pastāsta internātskolas direktors Linards Tiļugs.

Šomēnes skolā tika atklāta jaunā virpotava, kas ierīkota pagrabā. Par šveiciešu dāvinātajiem līdzekļiem skolas mācību darbnīcām iegādātas kvalitatīvas kokapstrādes virpas, kokapstrādes virpas kopētājs, elektrotecīla, darbagalds un citi darbarīki, kā arī uzstādīta skaidu un putekļu nosūcēju sistēma.

Par atlikušajiem līdzekļiem skola plāno iegādāties arī elektriskos darbarīkus. “Tas laiks, kad skolas darbnīcās zēni nagloja kastītes un greba karotes, ir pagājis. Puikām ir jāapgūst noderīgas prasmes. Ja viņi pēc skolas beigšanas gribēs strādāt par palīgu kādā lauku saimniecībā, bet nemācēs rīkoties ar elektriskajiem darbarīkiem, saimniekam viņi nebūs vajadzīgi. Tāpēc esam nolēmuši tos iegādāties, lai bērni pamazām sāk apgūt arī šīs prasmes,” skaidro direktors.

Plašāk "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 8

ktm

Tieši pretēji, vismaz mācās kaut ko normālu.

pirms 7 gadiem, 2014.02.12 21:23

vīle

un kas par reklāmu - direktoram bijis vecaistēvs ??!!

pirms 7 gadiem, 2014.02.13 19:48

Patriots

nē nu abrīnojami, vienam ir vectēvs!!!
Un novada cetrs paliek atkal muļķa lomā, mums nav trenažieri, bet Lažā ierobežotai grupai tie ir!!!
Kā arī mums uzbūvē jaunu sporta kompleksu, kur no tribīnēm nevar voleja laukumu redzēt, kā arī trenežierus ierīkot!!!
Derētu 'bez tabu' kā arī 'neka personīgi pasaukt !!!

pirms 7 gadiem, 2014.02.16 23:27

patriotam

sameklē bagātus draugus un būs arī jums...naglai iesaku -mainies vietām ar kādu no tās skolas,ja liekas,ka tur ir medusmaize...

pirms 7 gadiem, 2014.02.18 16:09

(?)

Patriot, nāc talkā!!! Aizbāzīsim to caurumu volejbola komandā caur kuru aizplūst visa novada sporta nauda? Tad arī Tev atliks par ko trenažierus nopirkt!

pirms 7 gadiem, 2014.02.18 18:52

Aizputes novadā