Ar brīvprātīgo darbu palīdzēs jauniem un veciem

Šovasar Aizputē brīvprātīgo darbu veiks vidusskolnieces un studentes no Spānijas un Latvijas. Viņas sarīkos nometni skolēniem, palīdzēs pansionāta “Rokaiži” iemītniekiem un Romas katoļu dievnama telpu sakopšanā.

Jau ceturto reizi pusaudži vecumā no astoņiem līdz 14 gadiem Aizputē varēs piedalīties vasaras skolas nodarbībās, stāsta projektu vadītāja Rakele Moreno. Šoreiz nodarbībās varēs apgūt spāņu valodu, rokdarbus, flamenko dejas, būs iespēja piedalīties arī dažādās sportiskās sacensībās.

Vasaras skola darbosies Aizputes vidusskolas telpās, par nodarbībām bērniem nebūs jāmaksā.
Tiem, kuri vēlas iesaistīties, 30. jūnijā pulksten 10 jāierodas Aizputes vidusskolā, kur notiks dalībnieku reģistrācija.

Paredzētas divas nometnes. Pirmā – no 30. jūnija līdz 10. jūlijam, bet otrā – no 15. līdz 23. jūlijam, izņemot svētdienas. Ēdināšanas un naktsmītņu gan nometnes laikā nebūs, brīdina Rakele. Nodarbības notiks no pulksten 10 līdz 13.30, pēc tam turpināsies no pulksten 15.30 līdz 17.30.

Vēl studentes šovasar gatavojas palīdzēt pansionāta “Rokaiži” iemītniekiem. Rakele stāsta, ka meitenes piekritušas darīt dārza darbus, palīdzēt tiem, kuri paši nevar sevi aprūpēt. Tāpat studentes ir ar mieru “sastādīt kompāniju” iemītniekiem, kuriem reizēm paliek garlaicīgi, smaida Rakele.

Aizputē nesen uzcelts jauns Romas katoļu dievnams, tāpēc arī tur čaklas rokas noderēs, pārliecinātas studentes. Jaunietes gatavas tīrīt, spodrināt, krāsot un veikt citus vajadzīgus darbus.
 
Brīvprātīgo jauniešu darbu Aizputē un tās apkaimē organizē kultūras centrs “Rīva”. Tas izveidots 2004. gadā, atrodas Rīgā. “Rīva” gan jaunām, gan pieaugušām sievietēm ar dažādām kultūras un izglītības aktivitātēm sniedz kristīgo un laicīgo apmācību, palīdzot attīstīt personību, kā arī dot ieguldījumu Latvijas sabiedrības labā ar savu darbu un dzīvi.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā