Aptur patvaļīgus būvdarbus 2

Kalvenes iedzīvotāji vērsās redakcijā ar sūdzību par nelikumīgiem būvdarbiem kādā no dzīvokļiem Skolas ielā 13. Pēc apsekošanas būvinspektors patvaļīgos būvdarbus apturējis, pirmdien, 31. martā, raksta "Kursas Laiks".

Nams Skolas ielā 13, Kalvenē ir padomju laikos celta 18 dzīvokļu ēka. “Ēka ir avārijas stāvoklī. To pēc apsekošanas atzina arī Būvvalde un pašvaldība solīja māju stiprināt. Vienu dzīvokli mājā iegādājās kāds uzņēmējs no Liepājas, viņš visticamāk tur plāno ierīkot veikalu. Dzīvoklī intensīvi notiek būvdarbi, tiek grautas starpsienas, Esmu sašutusi, jo, ņemot vērā mājas stāvokli, tas ir ļoti bīstami,” pastāsta kalveniece Saulcerīte Bartuševica.

Aizputes novada domes Kalvenes pārvaldes vadītājs Henrijs Junkarēns pieaicinājis būvinspektoru Ivaru Silacērpu. Viņš apsekoja objektu un konstatēja, ka būvdarbi dzīvoklī norit patvaļīgi, nelikumīgi un bez saskaņošanas. Turklāt šobrīd, kamēr mājai nav veikts remonts, tas ir pat ļoti bīstami. "Tāpēc darbi tika apturēti," apgalvo pārvaldes vadītājs. Viņš norāda, ka šobrīd tiek izstrādāts projekts, kas paredz saglābt avārijas stāvoklī esošo namu. Darbi varētu uzsākties jau tuvākā mēneša laikā.

Plašāk "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Aizputes novadā