Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvos labākās arodorganizācijas Kurzemes reģionā

Ceturtdien, 20. oktobrī, plkst.13.30 notiks Kurzemes reģiona labāko arodorganizāciju apbalvošana, kas norisināsies Liepājā, Kuršu ielā 32, viesnīcas "Hotel Kolumbs" telpās, informē Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības komunikācijas konsultante Ieva Kukule.

Labākās arodoganizācijas sveiks Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) priekšsēdētājs Pēteris Krīgers un LBAS priekšsēdētāja vietnieki Līvija Marcinkēviča un Egils Baldzēns.

Balva tiek pasniegta par izciliem sasniegumiem arodorganizāciju darbībā. Šogad balvas mērķis ir apzināt, pozitīvi novērtēt un publiskot LBAS dalīborganizāciju aktīvākās arodorganizācijas, kas pēdējo piecu gadu laikā ir īpaši veiksmīgi darbojušās darbinieku sociālo, ekonomisko, darba tiesību un darba drošības interešu aizstāvībā.

Šogad balvai izvirzītas 15 Kurzemes reģiona arodorganizācijas.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā