Aizputnieki satraukti par turpmāko namu apsaimniekošanu

SIA “Jaunliepāja” izrādījusi interesi par namu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu Aizputē. Pagaidām tā ir tikai situācijas izpēte, atklāj uzņēmuma vadība.

“Izskatām tādu varbūtību,” vaicāts, vai SIA “Jaunliepāja” gatava uzņemties namu apsaimniekošanu Aizputē, atbild valdes priekšsēdētājs Aivars Puisītis. Taču viņš uzsver, ka pagaidām viss notiek sarunu un aptauju līmenī, lai izzinātu, vai aizputniekiem būtu interese par pakalpojumu.

“Pagaidām tikai informējam, ka esam gatavi darboties Aizputē,” klāsta SIA “Jaunliepāja” pārstāvis. Konkrētu jautājumu risināšana varētu sākties visticamāk pēc pašvaldību vēlēšanām.

Aizputes domes priekšsēdētājs Juris Grasmanis apstiprina, ka “Jaunliepāja” izrādījusi interesi par darbības uzsākšanu Aizputē, taču konkrētākas informācijas pašvaldībai par to neesot.

J. Grasmanis stāsta, ka daži aizputnieki ir “uzšūmējušies”, klīstot visādas runas. Taču viņš noliedz, ka pašvaldība gatavojas tirgoties ar apsaimniekotājiem no Liepājas.

“Mūs apmierina “Aizputes namu” darbs. Tikai pēc pašu iedzīvotāju kopsapulces lēmuma var mainīt apsaimniekotāju, pašvaldība tur neko noteikt nevar,” rezumē J. Grasmanis.

“Mums nav princips pārņemt īpašumus valdījumā, esam gatavi sniegt pakalpojumus biedrībām. Negribam sagraut esošo namu pārvaldi, bet piedāvāt izvēles iespēju,” skaidro A. Puisītis.

Tiks izstrādāts nolikums, ko piedāvāt biedrībām. Pakalpojumiem būtu konkrēta maksa, vecajai apbūvei un jaunākiem daudzdzīvokļu namiem cenas atšķirtos, skaidro A. Puisītis.

“Jaunliepājas” priekšrocība būtu iespēja izmantot centralizētu grāmatvedības programmu un kvalificētu juristu pakalpojumus. Ikdienas uzturēšanas darbu veikšanai būtu brigāde uz vietas Aizputē. Nopietnākiem darbiem varētu izsaukt speciālistus no Liepājas.

 

Pievieno komentāru

Aizputes novadā