Aizputniece Karīna Ludbarža izlolo sapni par savu uzņēmumu 1

19 gadus vecā aizputniece Karīna Ludbarža pirmos soļus biznesā spērusi jau vidusskolas laikā. Mācoties Aizputes vidusskolā, viņa izveidojusi savu mācību uzņēmumu, kura galvenais darbības virziens tolaik bijusi T kreklu apdruka. Saprotot, ka izvēlētais darbības lauciņš pašai ir tuvs, aizputniece nolēmusi darbošanos nemest pie malas, bet gan turpināt ar vēl lielāku vērienu. Nu viņas uzņēmums “Sapņu fabrika” ieguvis atpazīstamību un pastāvīgo klientu loku.

Karīna  pastāsta, ka “Sapņu fabrikas” pirmie aizmetņi radušies jau pirms diviem gadiem, vēl mācoties vidusskolā. “Sāku darboties mācību uzņēmumā un sāku ar sietspiedi. Principā tā bija tēta ideja – sākt. Viņš bija iniciators tam, ka jāsāk kaut ko darīt. Viņš arī bija pirmais, kurš man iedeva starta kapitālu un iedrošināja mani,” darbības sākumu atminas aizputniece.

Karīna, kura Aizputē augusi un dzīvo vēl joprojām, uzskata, ka nelielā pilsēta ir ļoti piemērota mazā biznesa uzsākšanai. Jauniešiem, kuriem ir idejas, šeit esot iespēja tās arī attīstīt. “Aizpute ir mazais centrs starp lielajām pilsētām,” spriež jaunā uzņēmēja un atzīst, ka labprāt savus darbus prezentē tepat, mājās, piemēram, dažādos Aizputes pasākumos un tirdziņos.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 11. oktobra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aizputes novadā