Aizputes vidusskolēniem sasniegumi TV spēlē un citos pasākumos

TV spēlei "Gudrs vēl gudrāks" Aizputes vidusskolas 12. klases skolnieku Uģi Āboltiņu pieteica klasesbiedri un Uģis godam cīnījās kā rezultātā finālā ieguva otro vietu.

Augsti rezultāti šogad aizputniekiem ir Latvijas 39.skolēnu zinātniskajā konferencē. 1.pakāpes diplomu ieguva 12. klases skolnieces Kristīne Ernestsone un Eva Jansone par zinātniski pētniecisko darbu pedagoģijā „Aizputes vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotājas Mirdzas Birznieces devums literatūras mācīšanas pilnveidošanā”, darba vadītāja latviešu valodas un literatūras skolotāja Vita Buzoverova, 2.pakāpes diplomu ieguva 11.klases skolniece Ieva Ozola par zinātniski pētniecisko darbu vides zinātnēs „Sarkanā ozola (Quercus rubra) pavairošana piemājas saimniecībā „Gusti” apmežošanas vajadzībām” darba vadītāja bioloģijas skolotāja Vika Vasiļevska.

Baltijas – Amerikas Brīvības fonds izsludināja konkursu vasaras nometnei „Līderības akadēmija 2015”. Konkursam pieteicās 740 dalībnieki no visām trim Baltijas valstīm un tam bija trīs kārtas. Aizputes vidusskolas 11.klases skolniece Ieva Ozola izturēja visas trīs kārtas un nokļuva to 40 Baltijas valstu veiksminieku skaitā, kuriem kā balva piešķirta apmaksāta vasaras nometne Portlendā ( ASV Meinas štatā) no šā gada 14. jūlija līdz 13. augustam.

Ar zināšanām un neatlaidību iespējams panākt daudz, gūt uzvaru un nopelnīt balvas. Vajag izmantot skolas sniegtās iespējas, skolā gūtās zināšanas un gribēt darboties.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā