Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizputes vidusskolā gatavojas salidojumam

Aizputes vidusskola gatavojas salidojumam, kas šogad tiks svinēts skolas 90 gadu jubilejas zīmē. Zīmīgo notikumu atzīmēs vienlaikus ar jaunuzceltās sporta halles atklāšanu.

Gatavojoties jubilejas gadskārtai, audzēkņi iztaujājuši radiniekus, lai noskaidrotu, kuri no viņiem ir Aizputes vidusskolas absolventi. Uzklausot vizuālās mākslas skolotājas Ilzes Spīres ideju, dažādu klašu skolēni veidojuši mākslinieciskus ziedus, kuros apkopoti Aizputes vidusskolu beigušo tuvinieku vārdi. Jauniešu veikums aplūkojams skolas vestibilā, ar to varēs iepazīties arī salidojuma laikā, pastāsta Aizputes vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā Vita Buzoverova.

Skolas absolventi uz salidojumu tiks gaidīti 22. oktobrī. Šajā dienā būs vairāki zīmīgi notikumi, pastāsta Aizputes vidusskolas direktore Liveta Sprūde. Vispirms pulksten 15.30 Misiņkalna kapsētā notiks piemiņas brīdis skolotāja Anša Vītoliņa atdusas vietā. Atzīmējot skolotāja 100. dzimšanas dienu, viņa bijušie audzēkņi izteikuši vēlmi ziedot līdzekļus piemiņas akmens uzstādīšanai. Salidojuma reizē notiks tā atklāšana, stāsta L. Sprūde.

Vēl nozīmīgs notikums svētku reizē būs skolotājas Mirdzas Birznieces veidotās grāmatas par Aizputes vidusskolas vēsturi atvēršana. Pašlaik 500 lappušu biezā grāmata ar vairāk nekā 200 ilustrācijām tiek drukāta tipogrāfijā, stāsta direktore. Salidojuma laikā tie, kuri grāmatas izdošanai būs ziedojuši vismaz desmit latus, to saņems kā pateicību. Savukārt citi interesenti, maksājot gan kādu latu vairāk, to varēs arī nopirkt.

Pulksten 17 sāksies salidojuma svinīgā daļa, kas tiks apvienota ar skolai līdzās jaunuzceltās sporta halles atklāšanu. Bet pulksten 20 absolventi aicināti uz pasākuma saviesīgo daļu, kuras laikā varēs izdejoties gan valša, gan disko ritmos. Pašlaik skolā valda ļoti darbīgs noskaņojums. Ikviens pieliek roku, lai svētki izdotos, gandarīta L. Sprūde.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā