Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizputes TV par aktualitātēm Lejaskurzemē

Ceturtdien, 17. novembrī, pl.22.10 ar atkārtojumu 18. novembrī pl.12.30 LTV 7 ne-virszemes apraidē (satelīts, Lattelecom interaktīvā tv) būs skatāms  Aizputes TV sagatavotais 45 minūšu raidījums "Cilvēki, darbi, tradīcijas Lejaskurzemē".

Pirmajā raidījumā redzēsiet: *Kas tas tāds Kalētu Priediens? *Kā saglabāt Papes Ķoņu ciemu? *Kazdangas fizkolektīva vēstures lappuses* Rudens zivju talka Kazdangā.

Tā kā raidījums ir informatīvi dokumentāls un to varēs redzēt visā Latvijas teritorijā, tad mūsu uzdevums pastāstīt un parādīt pašu interesantāko un savdabīgāko par Lejaskurzemi.

Līgums ar Latvijas televīziju noslēgts līdz šā gada beigām par trīs raidījumu veidošanu.

Nākamie Aizputes TV 45 minūšu raidījumi ne-virszemes apraidē būs skatāmi 15. un 29. decembrī.

Aizputes TV ik nedēļas raidījumi LTV7 virszemes apraidē (tie, kas skatās televīziju ar dekoderu) kā jau ierasts no Kuldīgas raidītāja ceturtdienās pl.22:40, atkārtojums piektdienās pl.13; no Liepājas raidītāja otrdienās pl. 22:40, atkārtojums trešdienās pl.13.

Visus sižetus un raidījumus var noskatīties arī internetā.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā