"Aizputes Samarietis", spītējot spiedīgajiem apstākļiem, sniedz palīdzību vairākās jomās 6

Biedrībai “Aizputes Samarietis” šajā gadā jāsaskaras ar vairākām steidzami risināmām problēmām, lai nodrošinātu veiksmīgu turpmāko darbu. Ēkā Kuldīgas ielā 10 zem viena jumta pieejama Bēbīšu skola, atbalsta centrs “Roku rokā”, zupas virtuve, rotaļu pieskatīšanas grupa un notiek nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem – visus šos pakalpojumus biedrība nodrošina ar brīvprātīgo un ziedotāju atbalstu, taču nereti nākas saskarties ar situācijām, kad līdzcilvēku atbalsta pietrūkst.

Liels atbalsts daļai cilvēku ikdienā ir tieši biedrības nodrošinātā zupas virtuve. Piecas dienas nedēļā cilvēki šeit nāk, lai pusdienotu. Virtuves darbinieces Inta un Monta Dakšas atzīst, ka daļai apmeklētāju tā ir vienīgā siltā ēdienreize dienā.

Virtuves darbinieces atzīst, ka šobrīd vislielākā nepieciešamība būtu salabot malkas šķūni, kas pamazām grūst kopā. To “apsēduši” vīnogulāji, kas ar savu smagumu nelielo koka ēku burtiski saēd. Biedrības pārstāves atklāj, ka remonts būtu nepieciešams arī pašā ēkā, it īpaši tajā daļā, kur skolojas bērni.

Plašāk par "Aizputes Samarieti" lasiet "Kursas Laika" 10. oktobra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Nezinītis

Varbūt beidzot kaut kas jāmaina? Nu, ja apstākļi tik spiedīgi. Piemēram, jāveic iepirkums zupas virtuvei.

pirms gada, 2019.10.13 18:51

DNS

Gar zupas virtuvi slaistās iereibuši vīrieši spēka gados. Lieciet pie darba !!!!!

pirms gada, 2019.10.14 10:49

pilsonis juris

Viņiem jau nevajag darbu ,ja ir kas dod pabalstus,ēdienu,apģērbu un bezmaksas medicīnu.Vajadzētu vienreiz likvidēt to slaistu uzturēšanas kantori,labāk palīdzēt tiem ,kas vergojot pa minimālo algu sabeiguši veselību un kuru ienākumi aiziet zālēm.Samariešu kontingents ārstus neapmeklē,vienīgi točkas vai veikalu.

pirms gada, 2019.10.16 21:27

Sieviete

Tie vīrieši,kas tur ēd,varētu uztaisīt no paletēm plauktus pagrabā!

pirms gada, 2019.10.16 17:26

xxx

Bet tur ir jāstrādā,un darbs saīsina mūžu par astoņām stundām .

pirms gada, 2019.10.16 21:30

DNS

Seniore ļoti cienījamos gados dienām tīrīja pagrabu no vecām saknēm, kamēr sliņķi un alkaškas strēba zupu un šmakstināja biezputru.

pirms gada, 2019.10.17 10:56

Aizputes novadā