Aizputes pilsētas svētkos pirmo reizi spēlē riču raču

Aizputes pilsētas svētku programmā pirmo reizi tika iekļauts riču raču turnīrs, kurā piedalījās vairāk nekā 15 dalībnieku.

Riču raču turnīrs galvenā tiesneša Egila Rūtenberga vadībā 12. augustā notika uz četriem galdiņiem ābeļdārzā pie Aizputes novadpētniecības muzeja dažādu aktivitāšu visām ģimenēm laikā.

Kopumā turnīrā spēlēja vairāk nekā 15 dalībnieku, bet ne visiem pietika pacietības un laika piesātinātā svētku programmā sacensties trīs kārtu garumā.

Brīvdabas atmosfērā pēc divām kārtām ar divām uzvarām vadībā izvirzījās Dace Mierkalne no Jelgavas, kurai Aizpute ir dzimtā pilsēta. Taču izšķirošajā cīņā Uldiņkausa organizators Uldis Dobelis prata sīksto pretinieci pārspēt un abi finišēja ar vienādu punktu skaitu (16 punkti), bet uzvara pēdējā kārtā pirmo vietu nodrošināja U. Dobelim.

Godpilno trešo vietu ieguva liepājniece Linda Liepiņa (14). Ceturto un piekto vietu dalīja Kristiāna Bērziņa un Agrita Mierkalne (abām pa 12), bet sešnieku noslēdza Madara Priedola (10).

Visi riču raču spēles cienītāji septembrī aicināti uz Cīravas pagasta čempionāta nākamo kārtu. Sīkāka informācija par norises datumu sekos vēlāk.


Pievieno komentāru

Aizputes novadā