Aizputes pilsētas svētkos pirmizrādi piedzīvos izrāde "Kings" 1

9. augustā, pulksten 21 savu pirmizrādi piedzīvos kopienas teātra projekta ‘’Latvijas stāsti. Šekspīrs satiek Blaumani” izrāde ar nosaukumu “Kings”. Šī būs pirmā izrāde Latvijā, kas tiks spēlēta un rādīta Aizputes degvielas uzpildes stacijā “Kings” Aizputes pilsētas svētku laikā.

Izrādes centrā ir seši jaunieši, kuri Aizputes pilsētas svētkos nolemj veidot pētniecisku video par Aizputi un tās iedzīvotājiem. Kā pēdējo satikšanās vietu jaunieši ir izvēlējušies Aizputes uzpildes degvielas staciju “Kings”, kur viņiem ir jāintervē jaunpienācējs un jaunais “Kinga” darbinieks. Pētnieciskais process ir izaicinājums ne vien pašu draudzībai, bet arī mazpilsētas iedzīvotājiem kopumā.

Radošā komanda:
Dramaturģe, režisore – Sandija Santa, režijas konsultants – Dmitrijs Petrenko, tērpi – Edgars Niklasons, mūzikas autors – Kaspars Niklasons, gaismu mākslinieks – Nauris Mundurs, skaņu režisors – Andris Jeziks, pētnieki – Miks Brasliņš, Ruta Beināre, Alise Švandere, foto – Veronika Geida, producenti –  Fonds “Initium”, Sandija Santa.
Piedalās: Terēze Džabrailova, Zane Reine, Elīna Juska, Luīze Balode, Jānis Bīmanis, Jānis Zaicevs  un viesaktieris Jurijs Djakonovs.
Vietējie atbalstītāji: Biedrība “Izgaismo ideju”, Aizputes novada dome un Aizputes kultūras nams, Aizputes vīna darītava,  rezidenču centrs “Serde”, degvielas uzpildes stacija “Kings”.

Izrādes 9. un 10. augustā plkst. 21.00  Aizputes pilsētas svētku ietvaros.
Vietu skaits ierobežots! Bezmaksas ieejas kartes varēs izņemt ar 1. augustu Aizputes TIC, sīkāka informācija pa tel. 28617307.
Projekts tapis, pateicoties fonda “Initium”, LV100, Latvijas Republikas Kultūras ministrijas, starptautiskās organizācijas “British Council Latvia”, Latvijas Nacionālā kultūras centra finansiālajam un Aizputes kultūras nama tehniskajam atbalstam, kā arī Aizputes benzīntanka "Kings" atsaucībai!


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sponger

Bija interesanti un riktīgi labi. Prieks par aktieriem un režisori, un citiem izrādes veidotājiem. Un par Kingu arī prieks, jo viss nav izmērāms naudā.

pirms gada, 2019.08.15 13:32

Aizputes novadā