Aizputes novads tūrisma izstādē prezentēs jauno mājaslapu 1

Ar mērķi palīdzēt vietējiem un ārzemju ceļotājiem iegūt informāciju par tūrisma pakalpojumiem, pasākumiem, apskates objektiem, naktsmītnēm Aizputes novadā, izstrādāta jauna mājaslapa - www.visitaizpute.lv, kuru pirmo reizi plašāk tiks prezentēta šīs nedēļas nogalē 21. starptautiskā tūrisma izstādē - gadatirgū "Balttour 2014".

"Jauno mājaslapu jeb virtuālo platformu izstrādāja meksikāņu mākslinieks Carlos Carmonamedina, kurš pagājušā gada maijā un jūnijā bija viesmākslinieks mākslinieku rezidenču centrā "Serde"," pastāsta Aizputes novada tūrisma vadītāja Signe Pucena. Savukārt informācijas apstrādi un tulkošanu angļu valodā nodrošina Krišjānis Šneiders. Bet kopīgo mājaslapas redakciju veido Aizputes novada tūrisma informācijas centrs S. Pucenas vadībā.

"Izstrādātās platformas galvenais mērķis ir palīdzēt vietējiem un ārzemju ceļotājiem uzzināt informāciju par tūrisma pakalpojumiem, pasākumiem, apskates objektiem novadā. Turklāt līdz šim nebija pieejama informācija tiešsaistē par novadu svešvalodā," akcentē S. Pucena. Jaunajā mājaslapā ceļotājiem informācija ir pieejama gan latviešu, gan arī angļu valodā.

Plašāk 5. februāra "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

lasītāja

Cik labi, ka jauna mājas lapa.... vecā vienkārši pretīga

pirms 7 gadiem, 2014.02.05 12:16

Aizputes novadā