Aizputes novadā Ziemassvētku laikā aicina palīdzēt līdzcilvēkiem

Ieklausīsimies sirdī …. Ieklausīsimies Mīlestībā un padomāsim par Laimi. Cilvēka dzīvei pamatā ir tikai viens mērķis - būt laimīgam un dāvāt laimi citiem. Lai tava dvēsele nav mājvieta vienīgi tavam priekam un sāpēm, lai pie tās durvīm var pieklauvēt ikviens, kas nācis meklēt atbalstu vai arī atnesis tev kādu saujiņu prieka.

Visu decembra mēnesi, laikā, kad tā vien gribas dalīties mīlestībā, sniedzot ikvienam siltu smaidu, mīļu vārdu vai palīdzīgu roku, laikā, kad Tu un es – mēs kopā, varam izdarīt tik daudz, vien atverot savas sirdis un daloties mīlestībā, labdarības pasākumi notiks visā Aizputes novadā : Kalvenē, Kazdangā, Aizputes pilsētā, Apriķos, Aizputes pagastā, Cīravā.

Tie būs silti, mīļi, jauki pasākumi, burvīgi koncerti, kurus mums dāvās tautā pazīstami un iemīļoti mākslinieki, kolektīvi. Kā neiztrūkstoša akcijas sastāvdaļa būs Ziemassvētku dāvanu tirdziņi un mūsu Aizputes novada pašdarbības kolektīvu lielais Ziemassvētku koncerts Aizputes kultūras namā, kurā piedalīsies 27 kolektīvi, kopā 432 dalībnieki. Piecu stundu garumā skanēs dziesmas un rībēs deju soļi - tas būs notikums visiem, gan dalībniekiem, gan vadītājiem, gan skatītājiem.

Akcijas laikā, katram no mums būs iespēja kļūt par eņģeli, piedaloties kādā "No sirds uz sirdi" pasākumiem un labdarības akcijas ziedojumu sirsniņā ieziedot kādu naudiņu, jo, kamēr mums sirds silta, ap mums pasaule zied un mīlestība ver logus un durvis.

Ja vēlaties palīdzēt, Jūsu ziedojumi tiks gaidīti koncertu un pasākumu laikā, kā arī ik darba dienu no 1. decembra līdz 29. decembrim:

Aizputes pilsētā – Valentīnas ziedu veikalā un veikalā TOP

Aizputes pagasta pārvaldē – pie sekretāres

Cīravas pagasta pārvaldē – bibliotēkā

Lažas pagasta pārvaldē – pie sekretāres

Kalvenes pagasta pārvaldē

Kazdangas pagasta pārvaldē – pie sekretāres

Patiess ir teiciens: "Pat nedaudz no katra – mēs kopā varam daudz!". Labdarības pasākumos gūsim patiesu dāvāšanas un saņemšanas prieku!

Ar savu atbalstu sniegsim ģimenēm sajūtu, ka savā sāpē viņi nav vieni, ka apkārt ir daudz palīdzīgu roku, kas gatavi atbalstīt un palīdzēt.

Lai Ziemassvētki atklāj katrā no mums labāko un visu labo, kas mūsos kopā!

Uz tikšanos Aizputes novada labdarības akcijas pasākumos un koncertos!

Aizputes novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte

Pievieno komentāru

Aizputes novadā