Aizputes novada tūrisma informācijas centrs piedalās 25. Starptautiskā tūrisma izstādē ''Balttour 2018''

No 2. līdz 4. februārim Rīgā, Ķīpsalas izstāžu centrā, norisinās 25. Starptautiskā tūrisma izstāde -  gadatirgus ''Balttour 2018'', kurā jau piekto gadu ar savu stendu piedalās arī Aizputes novads, informē Tūrisma un mūžizglītības centra speciālistes Ilze Elbere un Signe Pucena.

Viņas informēja, ka šogad izstādē Aizputes novadu pārstāvēs vīna darītava ''Aizputes Eko vīns'' un Aizputes novada Tūrisma informācijas centrs, kā arī aktīvākie novada tūrisma uzņēmēji. Stenda noformējumu izstādei sagatavojusi māksliniece Sarmīte Munde.

Piektdien 2. februārī Aizputes novada stendā būs iespēja tikties ar biškopi Baibu Tikumu, kā arī degustēt un iegādāties bišu dravā ''Strops'' tapušos medus, bet sestdien 3. februārī no pulksten 11 līdz 15 stendā viesosies ''Kalvenes trusis'' ar pūkainu trušu ģimeni. Apmeklētājiem būs iespēja fotografēties un cienāt ar gardumiem trušus, kā arī uzzināt ko vairāk par Kalvenes pagastā pieejamo tūrisma objektu.

Visas trīs izstādes norises dienas varēs uzzināt informāciju par Aizputes novada tūrisma objektiem, tūrisma maršrutiem un uzņēmumu piedāvājumiem.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā