Aizputes novada senioru sporta dienu turpmāk rīkos divas reizes gadā 1

Aizputes novada sporta centrā notikušā pirmā Aizputes novada senioru Sporta un atpūtas diena izpelnījās labas atsauksmes. Visiem patika. Tajā varēja sportot tie, kuri sasnieguši 50 gadu vecumu, stāsta sporta centra vadītājs Indulis Laškovs.

Viņš norāda, ka programmā bija gan veselības pārbaude, gan dažādas sportiskas aktivitātes individuāli un komandām. Vecums diapazons bija no 50 līdz pat pāri 80.

Dienas gaitā tika nolemts, ka šāds pasākums senioriem novadā turpmāk tiks rīkots divas reizes gadā – gan ziemā, gan vasarā.

Jau vēstīts, ka senioru sporta diena sākās ar veselības pārbaudi, bet pēc tam bija individuālās sporta aktivitātes: šautriņu mešana, basketbola metieni, florbola metieni un frisbija šķīvīša mešana uz precizitāti. Turpinājumā programmā bija arī Boccia spēle, orientēšanās telpā, vingrošanas nodarbība Dainas Niedolas vadībā un nūjošanas nodarbība Ivetas Kļevcovas vadībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Silvija

Nu tā! Man, ***, vienreiz pietiek! Man arī tikko 50tais vstuknul! Mans Tālis smuks kā bilde (kā tas 007) pie meitenēm focējas, bet es pat nezināju ka tāds pasākums organizēts. Visu vasaru šutriņas metu, tāpat grozā, lai šamam izpatiktu... A te skat- šis vienā bildē ar DNS! Ja Indulis citreiz visiem neziņos, rakstīšu domei par viņa demisiju!

pirms gada, 2018.12.06 19:42

Aizputes novadā