Aizputes novadā sākas labdarības akcija "No sirds uz sirdi" 1

Svētdien, 29. novembrī, pulksten 14 Aizputes kultūras namā notiks Aizputes novada labdarības akcijas "No sirds uz sirdi" atklāšana - koncertprogramma "Ziedonis un Mīlestība". Sajūtas uzburs Gunita Bārda un Solvita Būre. Ieeja par ziedojumiem, informē Aizputes novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte.

Tuvojas Ziemassvētki, kas mums ikvienam ir īpašs klusuma un noslēpumaina brīnuma gaidīšana laiks. Šie ir svētki, kad parasti pulcējamies savas ģimenes lokā, lai pabūtu kopā ar saviem mīļajiem un mazliet piestātu gada skrējienā. Šis ir brīdis, kad cenšamies visi kopā, piparkūku un eglītes smaržu apvīti, klusi pārdomāt, kas nozīmīgs noticis aizvadītajā gadā, ko katrs esam paveikuši, ko mainījuši ne tikai savas ikdienas gaitās, bet arī savu līdzcilvēku labā. Decembris ir arī īpašs labestības mēnesis, kad dāsni atveram sirdis ziedojumiem un labiem darbiem. Bet ko tad, ja vecumā esi palicis pavisam viens un nav neviena, kas uzliktu roku uz pleca, uzklausītu? Ziemassvētki ir tas laiks, kad sniegt otram nedalītu uzmanību, kas ir ļoti svarīgi ne tikai ikvienam no mums, bet īpaši tiem cilvēkiem, kuri palikuši vieni.

Tieši tādēļ, šogad Aizputes novada labdarības akcijas „No sirds uz sirdi” mērķis ir sniegt veciem, vientuļiem cilvēkiem, kam gadu slieksnis ir pāri 80, sirds siltumu, uzmanību un mīļu dāvanu. Tā ienesot mirkli gaišuma un siltuma vecu vientuļu cilvēku ikdienā.

Visu decembra mēnesi, laikā, kad tā vien gribas dalīties mīlestībā, sniedzot ikvienam siltu smaidu, mīļu vārdu vai palīdzīgu roku, laikā, kad Tu un es – mēs kopā, varam izdarīt tik daudz, vien atverot savas sirdis un dalīties mīlestībā, jau sesto gadu decembrī, Aizputes novada kultūras, muzeju, bibliotēku, sociālie darbinieki organizē Aizputes novada Labdarības akciju „No sirds uz sirdi”. Šogad tā norisināsies laikā no 29. novembra – 29. decembrim. Labdarības pasākumi notiks visā Aizputes novadā : Kalvenē, Kazdangā, Aizputes pilsētā, Apriķos, Aizputes pagastā, Cīravā. Tie būs silti, mīļi, jauki pasākumi, burvīgi koncerti.
Ar lielu sirsnību, prieku acīs un degsmi sirdī, dosimies gan uz novada kultūras, saieta, tautas namiem, gan muzejiem, bibliotēkām, lai vairotu prieku kopā!

Katrs Jūsu ziedojums, spēj dot vezumu prieka un siltumu, kā arī tās burvīgās izjūtas, ka neesi aizmirsts. To sajūtu radīsiet Jūs, ar savu atsaucību un līdzdalību šajā akcijā!

Ja vēlaties palīdzēt, Jūsu ziedojumi tiks gaidīti koncertu un pasākumu laikā, kā arī ik darbadienu no 29. novembra līdz 29. decembrim:
Aizputes pilsētā – Valentīnas ziedu veikalā, veikalā TOP
Aizputes pagasta pārvaldē – pie sekretāres
Cīravas pagasta pārvaldē – bibliotēkā
Lažas pagasta pārvaldē – pie sekretāres
Kalvenes pagasta pārvaldē
Kazdangas pagasta pārvaldē – pie sekretāres

Kā arī ar pārskaitījumu Aizputes novada domes
 (Reģ. nr. 90000031743) ziedojumu kontā - LV21UNLA0012111142425 , ar norādi Aizputes novada labdarības akcijai "No sirds uz sirdi".

Lai mums visiem jūtīga sirds! Lai Labdarības pasākumos gūstam patiesu dāvināšanas un saņemšanas prieku!

Uz Labdarības pasākumiem Jūs aicina Aizputes novada kultūras, muzeju, bibliotēku darbinieki.
Atsaucieties! Organizējot šo Labdarības akciju, mēs ticam, ka mūsos mājo labestības spēks un mīlestība, kas spēj īstenot sapņus!

Paldies par to!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

?

Otrā rindkopa, pēdējais teikums:Ziemassvētki ir tas laiks, kad sniegt otram nedalītu uzmanību, kas ir ļoti svarīgi ne tikai ikvienam no mums, bet īpaši tiem cilvēkiem, kuri palikuši vieni.
________________________________
Vai tad tas nav visu gadu jādara?

pirms 5 gadiem, 2015.11.30 08:34

Aizputes novadā