Aizputes novadā rīko bezmaksas nodarbības un seminārus 2

Ar dažādiem semināriem, praktiskām nodarbībām, pieredzes apmaiņas braucieniem un fiziskām aktivitātēm Aizputes novadā biedrība "Kopienas Attīstības centrs" uzsākusi īstenot projektu "Aktīvi un radoši mūsu Latvijā - varam, darām, attīstām!".

Projektu īstenošanas laikā novada ļaudīm Cīravā, Kazdangā un Aizputē būs iespēja gan izglītoties, gan arī iesaistīties dažādās aktivitātēs.

Jau 4.februārī cīravnieces, kurām interesē rokdarbi, pulcējās uz pirmo projekta  nodarbību. Rokdarbu darināšanu no februāra līdz aprīlim dāmām var apgūt Sandras Krūmiņas vadībā.

Turpmāk rokdarbu darināšana Cīravas pagasta pārvaldes zālē notiks katru otrdienu no pulksten 12.30 līdz 15.30.

No 3. marta, pirmdienās un ceturtdienās tiks piedāvātas fizkultūras un sporta nodarbības Ingas Roģes vadībā. Maijā paredzēts seminārs par uzturu un dzīves kvalitāti, kuru vadīt lektore no Spānijas.

Visi interesenti aicināti izmantot piedāvāto bezmaksas iespēju uzzināt jaunas lietas un apgūt noderīgas prasmes.

Pieteikties aktivitātēm Aizputē un Kazdangā var, zvanot pa tālruni 26546632 (Biruta Konrāde), vai 26450584 (Mairīte Alfuse).

Ar nodarbību programmu var iepazīties šeit.

Biedrība "Kopienas attīstības centrs" projektu īsteno sadarbībā ar Aizputes novada domi, Cīravas pagasta pārvaldi, Lažas internātpamatskolu un biedrību "MTÜ Loometaru" no Tallinas. Projekta kopējās izmaksas ir LVL 19 998,64.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nata

Prieks par darbīgām Cīravas kundzītēm kuras ir jebkura pasākuma naglas, bet...vai tad arī tām, kuras "ir spiestas" šajā laikā strādāt un pelnīt, starp citu arī nodokļus šādu pasākumu daļējai sponsorēšanai, nav nekādu cerību kādreiz piedalīties interesantos projektos. Ja paskatāmies, vienīgais pasākums pēc 17.00 ir aerobika, pilates un koris, visi pasākumi kā likums notiek tā, lai tās dalībnieki jau 17.00 var būt mājās un stāvēt pie katliem. Vai tiešām nevar padomāt kādreiz arī par tiem kas šodienas apstākļos strādā ar darba laiku no 8.00-17.00. Acīm redzot tiem jāpriecājas, ka "tev taču ir darbs" un tas arī viss. Skumji.

pirms 7 gadiem, 2014.02.12 08:25

Gandrīz visi līdz šim īstenotie projekti pagastos domāti tieši sievietēm pensijas vecumā. Tikai rokdarbi un vingrošana. Priekš vīriem vispār nav nekā.

pirms 7 gadiem, 2014.02.12 10:10

Aizputes novadā