Aizputes novada pašvaldības policijai būs jauna automašīna 1

Pieaugot Aizputes novada pašvaldības policijas esošā transportlīdzekļa "VW Caddy" (iegādāta 2014. gadā) uzturēšanas izmaksām, Aizputes novada dome ir iegādājusies jaunu transportlīdzekli "Toyota Proace" pašvaldības policijas vajadzībām, lai uzlabotu pašvaldības policijas darba kvalitāti, nodrošinot kārtību pilsētā un novada teritorijā.

Jaunajā transportlīdzeklī, atbildoši 2009. gada 7. jūlija Ministru kabineta noteikumiem Nr. 735 “Kārtība, kādā personas tiek ievietotas un turētas pagaidu turēšanas vietās, un prasības šādu vietu aprīkošanai” 5. punkta prasībām, izbūvēts aizturēšanas izolators, aizmugures triecienstienis aprīkots ar lielu svaru izturīgu kāpsli, nodrošinot ērtu iekāpšanu izolatora nodalījumā, informē Aizputes novada pašvaldība.

Atbilstoši 1999. gada 31.augusta Ministru Kabineta noteikumiem Nr.304 „Noteikumi par operatīvajiem transportlīdzekļiem” 2. un 4.punktu un Latvijas Valsts standarta LVS 63:2009., 5. punktu uzstādītas bākugunis zilā krāsā un uzstādīta speciālā skaņas iekārta pilnā komplektā ar bākugunīm. Aizmugurējā daļā uz jumta uzstādīts LED tipa diožu prožektors.

Aizputes novada dome automašīnu "Toyota Proace" iegādājās par 33 400,00 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

dr fausts

Nu gan Aizputē būs kārtība,jauna mašīna varēs ķert ''žulikus''.Kā viņi strādā būtu pieticis ar sagrabējušu opeli.

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.17 12:48

Aizputes novadā