Aizputes novadā pastiprināti pievērš uzmanību suņu turēšanas noteikumiem un kārtībai 3

Jau ziņots, ka Aizputes pašvaldības policija aizvadītajā nedēļā novada mājaslapā bija ievietojusi informāciju, kur lūdza atsaukties pa pilsētu klejojošu suņu īpašniekus.

Suņu saimnieku pašvaldības kārtības sargiem ir izdevies noskaidrot. "Suņi uz Aizputi atnākuši no Kazdangas pagasta. Tie ir vienam saimniekam piederoši dzīvnieki. Kāpēc suņi nonākuši pilsētā, noskaidrosim," apstiprina novada pašvaldības policijas priekšniece Ailona Dārzniece. Tad arī tiks lemts, vai saimniekus pēc likuma saukt pie atbildības. Tā kā šis ir pirmais gadījums ar šiem suņiem, visticamāk, ar saimniekiem notiks profilaktiska saruna.

Viņa uzsver, ka suņu turēšanas noteikumiem un kārtībai pašlaik pievērsta pastiprināta uzmanība.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Sky

Slikti , ka tas pamanīts ( piefiksēts ) tikai tagad , jo pa J. Mātera ielu , īpaši rajonā Austrumu iela - Brīvzemnieka bulv. , suņi brīvi skraidījuši un skraida , apdraudot gājējus.

pirms 6 gadiem, 2014.08.26 11:33

aizputes vērotājs

Labāk tie poliči varētu pa naktīm paķert gonkotājus un dragreisistus ,lai strādājošie cilvēki var mierīgi izgulēties pa nakti ,nevis uzpasē suņus un nepamatoti soda autovadītājus pie Maksimas.Labāk būtu sodījuši ekspeditorus pie baloža veikala Atmodas ielā,kas izkraujot preces reāli izveido avārijas situāciju.

pirms 6 gadiem, 2014.08.28 21:27

Aizputes novadā