Aizputes novadā, pasniedzot apbalvojumus, novērtē ieguldījumu veselības aprūpē 12

Aizputes novadā apbalvojumus piešķīra trīs nominācijās – “Goda novadnieks”, “Atzinības raksts” un “Goda raksts”. Par 2018. gada Goda novadnieku atzīts Nikolajs Lidovskis. Viņam tika teikts paldies par mūža ieguldījumu veselības aprūpē. Goda rakstu saņēma pazīstamais ārsts Elmārs Avots, novērtējot viņa ieguldījumu iedzīvotāju veselības un sociālās aprūpes sfērā. Par novada atpazīstamības veicināšanu un ieguldījumu izglītības jomā pateicību Goda raksta veidā saņēma arī Agris Brašs, bet par augstiem sasniegumiem sportā sumināja Māri Juzupu. Atzinības rakstu no Aizputes novada domes saņēma arī Klauss Lofts (Klaus Looft), Ilga Berta Zabeļska un Voldis Rīnavs.

Kalvenes pagastā pārvaldes Pateicības saņēma pieci nominanti. Tā bija bibliotekāre Inta Ruduka, Janīna Daize, kura ieguldījusi darbu pagasta kultūras dzīvē, motosportists Pauls Jonass, kultūras nama vadītāja Daiga Freimane un Trušu muižas saimnieki – Tomsonu ģimene.

Kazdangā Pateicības rakstus saņēma pārvaldes kasiere Aina Ļaudobele, ambulances vadītāja Valda Sisene, bērnudārza audzinātāja Anita Jaska un bijusī pirmskolas skolotāja Māra Ābele. Novērtēts ar Pateicību arī Aivara Catlakša darbs Kazdangas pamatskolā un skolotājas Natālijas Andriekus ieguldījums. Pateicību par sadarbību ilgu gadu garumā pasniedza arī Intam Folkmanim un literātei Irmai Markopai.

Cīravas pagastā apbalvojumus saņēma jau pieminētais A. Brašs, veterinārārste Anita Leimante, kā arī Indra Plēpe, Agnita Vaitkus un Dainas un Arvīda Roģu ģimene.

Aizputes pagastā un Lažas pagastā šogad apbalvojamo iedzīvotāju nebija – izvirzīti esot, taču viņi jau iepriekš saņēmuši apbalvojumus, informē abu pagastu pārvaldnieks Andris Petrovics.


Pievieno komentāru

Komentāri 12

Daina

Aizputes novada apbalvojumi ir, Kazdangas, Kalvenes, Cīravas pag, ir Laža un Aizputes pag. nepieteicās, bet kāpēc nav Aizputes pilsētas apbalvojumi,to nu nesaprotu. Ar ko pilsēta atšķiras no pagastiem, jau gadiem Aizputes pilsētai nav saimnieka, ir tikai novada vadītājs. Kāpēc tāda netaisnība?

pirms gada, 2018.11.20 22:03

Ineta

Kāpēc nav apbalvojums dakterei,ginekoloğei Vītolai?

pirms gada, 2018.11.22 13:49

Inetai

Apbalvojumus piesaka domei cilvēki, nevis eņģeļi !! Tu vairs neesi šai pasaulē, vai kā ? Aizputes avīzi neesi redzējusi ?

pirms gada, 2018.11.23 19:16

Jums

Kalvene novada avize visiem nenak gan piemeram skolas iela 2

pirms gada, 2018.11.26 10:24

Jumim

Klāt neviens Aizputes Avīzi nenes, aizej teciņiem uz pagasta pārvaldi un lasi !!

pirms gada, 2018.11.26 12:59

Jums

Nu nezinu puse muzu esmu nodzivojis kalvene un pirmo reizi dzirdu ka Daize kulturas dzivi ir vadijusi kalvene,jautajums kura vieta!

pirms gada, 2018.11.26 10:28

Jums

Visi dara savu darbu, tikai citiem nav tādi draugi, kas piesaka apbalvošanai.

pirms gada, 2018.11.27 12:41

ss

žēl,ka kalvenē apbalvo intrigu vērpējas,negoďīgus cilvēkus tiešām draudzenes viena par otru raksta un pašas komisijā pieņem lēmumu. Kā var apbavot cilvēku kurš vilto dokumentus un to zin pārvldes vadītājs kurš piedalăs lēmuma pieņemšanā?

pirms gada, 2018.12.03 14:41

Fakts

Nu galīgs sviests! No kura laika dr.Lidovskis kļuvis par Ļidovski?

pirms gada, 2018.12.06 23:50

Fakts

Jumi,tu lasīt proti vai kā? Citēšu-vadijusī kultūras namā FOLKLORAS kopu.Pusmūžu nodzīvojis pagastā,bet par pagasta cilvēkiem tik vien kā negācijas vari pateikt. Kāpēc neiesniedzi savu kandidatūru?

pirms gada, 2018.12.07 00:01

Jums

Nav tads cilveks vel piedzimis par kuru man pateikties,jo seviski Kalvene.

pirms gada, 2018.12.17 10:21

Aizputes novadā