Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizputes novadā meklēs speciālistu tūrisma dzīves koordinēšanai 7

Aizputes novada dome nolēmusi veidot jaunu štata vietu tūrisma dzīves koordinēšanai. Šoreiz pretendenti uz atbildīgo vakanci tiks izraudzīti konkursa kārtībā.

Līdz šim jautājumi, kas skar tūrisma nozari vienoti visā Aizputes novadā, bija Kazdangas Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītājas Māras Tīmanes pārziņā. Viņai gan šis darbs bija jāveic bez atlīdzības kā papildus uzdevums tiešajiem darba pienākumiem. M. Tīmane nolēmusi no darba papildpienākumiem atteikties, tāpēc pašvaldība sākusi meklēt citu risinājumu.

Domes sēdē deputāti diskutēja par nepieciešamību veidot jaunu štata vietu – Aizputes novada tūrisma vadītājs. “Visu laiku tūrismam nebija motora, ratus stūma,” tēlaini izteicās Aizputes novada domes Kultūras un tūrisma komitejas priekšsēdētājs Jānis Balodis. Deputāti bija vienisprātis, ka novadā jādomā par risinājumiem tūrisma nozares attīstībai, šī sfēra ir būtiska un to pašplūsmā atstāt nevar.

Plašāk par pašvaldības lēmumu, kā arī novada tūrisma nozares speciālistu Māras Tīmanes, Jāņa Gulbja un Jolantas Bergas viedokļus lasiet trešdien, 7. decembrī, laikrakstā “Kursas Laiks".

Pievieno komentāru

Komentāri 7

labs

Balodim bonuss par vertejumu(NO TEKSTA): Visu laiku turismam nebija motora, tikai ratus stuma.

pirms 8 gadiem, 2011.12.07 00:00

tarkšķis

vasarā sastapu turistus no Vācijas.viņi jautāja,kur ir interneta kafejnīca(svarīgi),kāds krodziņš,kur alu padzert(tūristiem ļoti svarīgi)un normāla viesnīca ārpus pilsētas.nets tā kā jau būtu,par krodziņiem var aizmirst,mums ir tikai pupiņbārs,tas līdz 8ņiem,var uz Skrundu aizbraukt,tur,lai gan mazāka ilsēta,bet viss notiek.viesnīcas mums dārgas,salīdzinot ar eu.

pirms 8 gadiem, 2011.12.06 18:19

Tālivaldis

Vai nevarētu nodibināt kalnu (Ozolkalna un Ormaņkalna) slēpošanas menedžeri? Ja būs tāda štata vieta, tad uz Aizputi slēpot brauks ne tikai no Lietuvas, droši ka no Dubajas ar.

pirms 8 gadiem, 2011.12.06 13:37

īstā Silvija

Vispirms- Kas piesavinājies manu pseidonīmu? Fui!
Pēc tam- vai nevajadzētu paskatīties vai šī štata vieta sevi atpelnīs? Kāds ir paskaitījis cik Aizputei cauri brauc tūristu? Vai viņi ir arī rudenī, ziemā un pavasarī? Ko viņi šeit apskata? Vai viņi paliek pa nakti? Vai viņiem te ir brokastis iespējams paēst? Ko viņiem vispār ir ko darīt vakaros? Varbūt pietiek tikai ar kādu studentu uz puslodzi vasarā, kas pasēž TICā?
Kāpēc vēl jārada štata vietas, kad tuvojas krīzes otrais vilnis? Pašvaldības kliedz, ka valdība atņem naudu, bet kā izrādās tās ir gana. Drīz jau domei ar to jauno ēku būs pa šauru. Būs jāsūta skola atpakaļ uz vecām telpām un pašiem jāpārceļas skolas vietā.

pirms 8 gadiem, 2011.12.06 10:11

Silvija

Tādas Jolantas, ir pa pilno katrā domes struktūrvienībā, kuras parazitē uz nodokļu maksātāju kakla.

pirms 8 gadiem, 2011.12.05 22:29

vietējā

Piekrītu augstākminētajam komentāram, ne tikai vairākas reizes, bet katru rītu pieceļoties pārlasīt to amatu.

pirms 8 gadiem, 2011.12.05 19:47

vietējais

Jolantai derētu uzrakstīt uz papīra vairākas reizes viņas pašreizējo amatu un arī izlasīt. Kur tad ir tie sasniegumi?

pirms 8 gadiem, 2011.12.05 19:12

Aizputes novadā