Aizputes novada labdarības akcijas "No sirds uz sirdi" pasākumu programma

Aizputes novada labdarības akcijas "No sirds uz sirdi" pasākumu programma.

Aizpute

29. decembrī plkst.17.00 Aizputes kultūras namā Aizputes novada labdarības akcijas atklāšana. Koncertā dzirdēsiet dažādu mūzikas žanru un iespaidu kolāžu, pretstatījumu un sintēzi Liepājas Simfoniskā Orķestra mūziķu izpildījumā. Skanēs mūzika, kas palīdz atbrīvoties no ikdienas rūpēm un pasapņot...

Anita Barlote (flauta), Līga Elere (klavieres), Andris Līguts (flauta), Raitis Eleris (kontrabass) un Māris Zīlmanis (sitamie instrumenti). Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai „No sirds uz sirdi”.

6. decembrī no plkst. 12.00 Aizputes kultūras namā Aizputes novada pašdarbības kolektīvu labdarības lielkoncerts, amatnieku darinājumu Ziemassvētku gadatirgus. Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai „No sirds uz sirdi” .

6. decembrī plkst.17.00 Aizputes kultūras nama laukumā Aizputes novada Ziemassvētku egles iedegšana „ Dedzi spoži, dedzi gaiši”. Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai

13. decembrī plkst. 18.00 Aizputes sporta hallē Liepājas deju apriņķa deju kolektīvu lielkoncerts „Deja no sirds uz sirdi”. Piedalās Liepājas deju apriņķa deju kolektīvi no Liepājas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Vaiņodes, Grobiņas, Gaviezes, Vecpils, Vērgales, Aizputes un ciemiņi no Skrundas un Kuldīgas. Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai „No sirds uz sirdi”.

21.decembrī plkst.14.00 Aizputes kultūras namā - „Emocijas, kluss prieks, gaidīšanas laiks - tas viss raksturo šo pirmssvētku laiku, mistēriju, kuru mēs piedzīvojam katru gadu..”. Skaistākās Ziemassvētku dziesmas koncertprogrammā „Ziemas sirds” instrumentālās grupas pavadīti izdziedās pazīstamie mūziķi: Atis Auzāns, Elizabete Zagorska un Jānis Lemežis. Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai „No sirds uz sirdi”.

22.decembrī plkst. 15.00 Aizputes kultūras namā Ziemassvētku pasākums senioriem „Pasmaidi, sirds gaiša kļūs”! Kaspara Antesa un akardeonista Kaspara Gulbja koncerts. Pēc koncerta atpūtas vakars senioriem. Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai „No sirds uz sirdi” .

28.12.2014  plkst. 15.00 Aizputes kultūras namā - „Kā tas bija toreiz…, kad gaidījām vēstules…, Kad eglīti tēvs nesa mājās no meža…, Kad mājās virmoja tikko ceptu pīrāgu smarža…” Muzikālas noveles „ Vitas vēstules Ziemassvētkos”. Vita Balčunaite, Māris Lasmanis / klavieres /, Artis Gāga / saksofons /. Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai „No sirds uz sirdi” .

 
Aizputes novada Tūrisma informācijas centrā

Radošajās darbnīcās gatavosim vaska sveces un medus maisījumus, ar ko varēsim iepriecināt tuviniekus un draugus. Pašgatavotas sveces un medus produkti ir lieliska Ziemassvētku dāvaniņa mūsu mīļajiem.

6. decembrī plkst. 11.00 - Vaska sveces  - darbnīcā gatavosim vaska sveces, runāsimies par veidiem tās papildus izdaiļot un sveču izmantošanas veidiem.

20. decembrī plkst. 11.00 - Medus maisījumi - medu  ir iespējams baudīt gan klasiskajā veidā, gan kā saldumu, gan veselības uzlabošanai, gan lietojot to dažādos maisījumos ar našķiem un garšvielām. Darbnīcā gatavosim dažus medus maisījumu versijas, runāsim par to pielietojumu mūsu ikdienā.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās (vietu skaits ierobežots!)
Sīkāka informācija un pieteikšanās zvanot 26446701 (Baiba Tikuma) vai 28617307
Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai „No sirds uz sirdi” .

Aizputes novada TIC 1.stāva zālē, Atmodas ielā 16 no 29.11.2014. - 28.02.2015. Skaistajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā Ināras Liepas Leļļu mākslas muzejs sadarbībā ar Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centru aicina uz izstādi "Eģļu rotas, krelles un lelles".

Aizputes pagasts

9. decembrī plkst. 15.00 Aizputes pagasta Saieta namā „Sarunas pie tējas tases …”- kā radīt sevī un līdzcilvēkos Ziemassvētku noskaņu. Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai.

21. decembrī plkst.17.00 Aizputes pagasta Saieta namā Ziemassvētku koncerts Dina Bitēna, Atvars Sirmais „Lai iedegas sveces„ . Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai.

22. decembrī plkst. 12.00 Aizputes pagasta Saieta namā Ziemassvētku eglīte bērniem „Lācēna Ziemassvētki”. Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai.

Apriķi

21.12. plkst. 14.00 Apriķu Tauta Namā pasākums „Cilvēks cilvēkam”. Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai.

Cīrava

11.decembrī plkst.17.00 Cīravas kultūras namā Ziemassvētku ieskaņas koncerts!
Koncerts ar Dailes teātra aktieriem - grupu "Ilga"
Pēc koncerta Ziemassvētku eglītes iedegšana! Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai.

15.decembrī no plkst.14.00 - 16.30 Cīravas kultūras namā, Ziemassvētku darbnīcas bērniem. Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai.

Visu decembri, katru ceturtdienu no plkst.16.00 Cīravas bērnu istabā „Sirds siltuma darbnīca”. Katram ir iespēja piedalīties un izgatavot kādu skaistu, jauku, mīļu dāvaniņu.

Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai.

Kazdanga

9.decembrī plkst.18.00 Kazdangas pilī folkloras kopa "Zīle" aicina uz telpu dekoru darināšanas darbnīcu. Gatavosim puzurus, ķistus un citus senos rotājumus. Priecāsimies ja paņemsiet līdzi salmus vai niedres, krāsainus dziju kamoliņus, adatu un šķēres, bet ja kāda no šīm lietām Tev nav, nāc tāpat. Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai „No sirds uz sirdi” .

11. decembrī plkst.17.30 Kazdangas pilī ciemosies Dzintara darbnīcas vadītāja, dziedniece Daiga Brila, kas pastāstīs par dzintaru, par tā pielietošanu veselībā, par produktiem, kas top no dzintara, kādas slimības var ārstēt ar dzintaru, kā pareizi to lietot. Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai „No sirds uz sirdi” .

20. decembrī plkst.18.00 Kazdangas pilī tikšanās ar dzejnieci, Iļģuciema cietuma kapelāni Rudīti Losāni. Tā būs saruna par dzīvi, par dzeju, par cilvēku, par ģimeni, par sajūtām. Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai „No sirds uz sirdi” .

23.decembrī plkst. 12.00 Ziemassvētku pasākums pirmsskolas vecuma bērniem "Lācēna Ziemassvētki". Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai „No sirds uz sirdi”.

Kalvene

5.decembrī plkst. 16.00 pie Kalvenes pagasta pārvaldes Svētku egles iedegšana kopā ar folkloras kopu „Kalvenīte”, dramatisko kolektīvu „Nebēda” un viesiem. Pasākumā laikā varēsiet ziedot novada labdarības akcijai „No sirds uz sirdi”.

19.decembrī plkst.19.00 Kalvenes kultūras namā Ziemassvētku koncerts „Es dzirdēju zvanus skanām”; mazajā zālē Rūķu izstāde no Lienes Krūmiņas rūķu kolekcijas. Pasākumā laikā varēsiet ziedot novada labdarības akcijai „No sirds uz sirdi”.

No 8. decembra Kalvenes pagasta pārvaldes zālē Labdarības tirdziņš. Tajā jūs ikviens varat piedāvāt kādu lietu, ko esat pats darinājis, veidojis, zīmējis vai gatavojis. Nosakiet savu simbolisko cenu un lieciet to kopējā tirgū. Par pārdoto mantu iekasēto naudiņu liksim kopējā ziedojumu kastē, lai piepildītu kāda bērna sapni par pilnvērtīgu dzīvi bez slimībām.

Ja vēlaties palīdzēt, Jūsu ziedojumi tiks gaidīti koncertu un pasākumu laikā, kā arī ik darbadienu no 1. decembra līdz 29. decembrim:

Aizputes pilsētā – Valentīnas ziedu veikalā, veikalā TOP, Aizputes novada Tūrisma  informācijas centrā
Aizputes pagasta pārvaldē – pie sekretāres
Cīravas pagasta pārvaldē – bibliotēkā
Lažas pagasta pārvaldē – pie sekretāres
Kalvenes pagasta pārvaldē
Kazdangas pagasta pārvaldē – pie sekretāres

Kā arī ar pārskaitījumu Aizputes novada domes (reģ. nr. 90000031743) ziedojumu kontā - LV21UNLA0012111142425 , ar norādi Aizputes novada labdarības akcijai "No sirds uz sirdi".

Pievieno komentāru

Aizputes novadā