Aizputes novada jaunie sportisti viesojas pie domes priekšsēdētāja Aivara Šiļa 5

Ceturtdien, 6. augustā, Aizputes novada domē notika Latvijas Jaunatnes Olimpiādes labāko sportistu un treneru pieņemšana pie priekšsēdētāja Aivara Šiļa.

Aizputes domes vadītājs pateicās sportistiem un viņu treneriem par sasniegtajiem labajiem rezultātiem Latvijas Jaunatnes Olimpiāde Valmierā, Valkā un Siguldā un pasniedza domes naudas balvas. Aizputes novads 89 pašvaldību konkurencē ieguva augsto 14. vietu ar izcīnītajām sešām medaļām, apsteidzot vairākas lielās pašvaldības, informē Aizputes novada sporta centra direktors Indulis Laškovs.

Sporta veidu treneri pastāstīja par olimpiādē notikušajām sacensībām katrs savā sporta veidā un iezīmēja nākotnes plānus, kā arī vēlēja veiksmi audzēkņiem turpmākajās sportistu gaitās.

Jaunos sportistu un trenerus apsveica arī Aizputes novada domes deputāts Linards Tiļugs, kurš atzīmēja labāko jauniešu pozitīvo lomu kopējā Aizputes novada izglītības sistēmas attīstībā.

Apbalvojamo sportistu sarakstu skatīt šeit.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

xzz

labi vismaz ka vieglatleti tika savadak tie šaveji un valebolisti apnikusi parejie sporta veidi jau aizpute nav diemzel...

pirms 5 gadiem, 2015.08.07 18:08

Uldis

Pārlvel savu punci pāri barjerai un ieraudzīsi, ka ir arī citi sporta veidi!

pirms 5 gadiem, 2015.08.07 18:41

to xzz

Kuri piem.būtu sporta veidi kuri varētu startēt jaunatnes olimpic games, gudrīti, ja neatbildēsi dabūsi pa ausi, vienu

pirms 5 gadiem, 2015.08.07 22:49

cc

Ta dome neko citu neatbalsta. Kur ir jaunatnes futbols? Uz liepaju pie krieviem javed ne? Pajolu bars ja nav salimijons vai zankioskioms tad jau basis un futene nobal. Labi ka pupola vieglatletus cel gaisma. Ta tik divi vecie domes krievlaizi butu. Ka salmito pie lejasraka krieva lozna a***ek

pirms 5 gadiem, 2015.08.10 01:13

T.&S.

Izguli dzērumu un uzraksti tā lai var ko saprast??

pirms 5 gadiem, 2015.08.10 09:27

Aizputes novadā