Aizputes novada domes priekšsēdētāja alga būs 960 latu mēnesī, vietniekam – 864 latu pirms nodokļu nomaksas 5

Aizputes novada domes sēdē tika izvirzīti divi priekšsēdētāja amata kandidāti – Zaļo un zemnieku savienības pārstāvis Aivars Šilis un “Jaunā laika” kandidāts Artis Čanders. Par A. Šili nobalsoja deviņi no 15 deputātiem, pret – seši. Līdz ar to A. Šilis kļuva par domes priekšsēdētāju. A. Čanders saņēma piecas balsis par, bet pret viņu nobalsoja desmit deputāti.

A. Čanders kandidēja arī uz domes priekšsēdētāja vietnieka amatu, taču viņu ar vienas balss pārsvaru pārspēja Juris Grasmanis. Par bijušo Cīravas pagasta padomes priekšsēdētāju A. Čanderu nobalsoja septiņi, par bijušo Aizputes domes priekšsēdētāju J. Grasmani – astoņi deputāti.

Par izpilddirektori ievēlēja Astrīdu Eņģeli. Par viņu balsoja 14 deputāti, viens atturējās.

Sēdē tika lemts par ievēlēto amatpersonu atalgojumu. Deputāti vienbalsīgi lēma, ka Aizputes novada domes priekšsēdētāja alga būs tāda pati, kādu līdz šim saņēma Aizputes domes priekšsēdētājs – 960 latu pirms nodokļu nomaksas.

Aizputes novada domes priekšsēdētāja vietnieks saņems 90 procentus no minētās summas, t.i., 864 latus mēnesī. Līdz šim Aizputes domē vietnieks mēnešalgu nesaņēma.

Izpilddirektora alga Aizputes novada domē būs 80 procentu no priekšsēdētāja algas, t.i., 768 latu pirms nodokļu nomaksas.

Kā norādīja Alda Lapena, pašvaldību darbiniekiem vēl gaidāms algu samazinājums, tāpēc summas, visticamāk, drīzumā saruks.
 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

boss

normālas algas uz kopējā nabadzības fona laukos! Kā lai paēdušais saprot ne'ēdušo! Un cik saņems cien.deputāti!

pirms 11 gadiem, 2009.07.02 00:38

Latiņš

Dobeles novada priekšsēdētājam apstiprināja Ls 1800.

pirms 11 gadiem, 2009.07.01 22:56

helga

Kāpēc tik liela alga priekšsēdētājamKāpēc NīcasPRIEKŠĒDĒTĀJAvietniekaj ALGA VISPĀR NAV.Kur ir krīzes apatākļi.Vai Jums Šila kungs kauna nav.Cik saņem visa cienījama ambulances vadītāja ,kā arī izglītības darbinieki.

pirms 11 gadiem, 2009.07.01 21:23

gribulītis

Nākamreiz kandidēšu vēlēšanās Aizputē.

pirms 11 gadiem, 2009.07.01 19:39

Aizputes novadā