Aizputes novada domē lems par turpmāko rīcību Covid-19 ierobežošanai 3

Šodien pēcpusdienā tiks sasaukta attālināta Aizputes novada domes ārkārtas sēde, lai lemtu par turpmāko rīcību Covid-19 ierobežošanai, aģentūrai LETA pastāstīja Aizputes novada domes priekšsēdētājs Juris Grasmanis.

"Visticamāk, lemsim par pasākumu atcelšanu un pulcēšanās ierobežojumiem. Pieļauju, ka arī vidusskola varētu pāriet uz attālinātām mācībām, vai arī ātrāk izmantot rudens skolu brīvlaika nedēļu," sacīja Grasmanis.

Jau ziņots, ka inficēšanās ar Covid-19 konstatēta arī Aizputes novada domē un Aizputes vidusskolā.

Grasmanis pastāstīja, ka brīvdienās testējušies Aizputes vidusskolas skolotāji un tehniskie darbinieki, kā arī pirmsskolas izglītības iestādes darbinieki un domes darbinieki.

Arī Aizputes novada domē konstatēts Covid-19 inficēšanās gadījums, tāpēc nākamās divas nedēļas domē netiks pieņemti apmeklētāji un arī domes darbs notiks attālināti.

Ar Covid-19 saslimstot Aizputes sporta centra darbiniekam, Aizputes vidusskolas skolēni un darbinieki nodevuši siekalu testus. Slimais darbinieks ir pats informējis pašvaldību par savu saslimšanu ar Covid-19.

Aizputes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus novērot savu veselības stāvokli. Konstatējot saslimšanas simptomus, ir jāpiesakās Covid-19 pārbaudei, zvanot uz tālruņa numuru 8303 darba dienās no plkst.8 līdz plkst.18. Aizputei tuvākās Covid-19 testa veikšanas vietas ir Kuldīgā un Liepājā, taču tajās nedrīkst ierasties bez pieteikšanās.

Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra datiem līdz 4.oktobrim Aizputes novadā bija reģistrēti 24 saslimšanas ar Covid-19 gadījumi.

Aizputes novadā