Aizputes novadā būs svētku pasākumiem bagāta nedēļas nogale

Aizputes novadā būs svētku pasākumiem bagāta nedēļas nogale.

Aizputē
Svētdien pulksten 14 kultūras namā koncertprogramma "Ziemas sirds". Dziedās Atis Auzāns, Elizabete Zagorska un Jānis Lemežis. Ieeja – par ziedojumiem.

Aizputes pagastā
Svētdien pulksten 17 Saieta namā koncerts "Lai iedegas sveces". Piedalīsies Dina Bitēna un Atvars Sirmais. Ieeja – par ziedojumiem.

Apriķos
Svētdien pulksten 14 tautas namā koncerts "Cilvēks cilvēkam". Piedalīsies Apriķu vokālais ansamblis "Dzirkstele", amatierteātris un dejotājas, kā arī Aizputes deju grupa "Reitings". Būs labdarības tirdziņš. Ieeja – par ziedojumiem.

Cīravā
Ceturtdien pulksten 14 kultūras namā pasākums Dzērves un Cīravas senioriem "Iededz vienu baltu sveci...". Spēlēs muzikants Vilnis no Liepājas, būs senioru pašdarbības kolektīvu priekšnesumi, uzrunas un dejas, kā arī iespēja iegādāties dāvanas. Ieeja – seši eiro (cienasts un mūzika).

Kalvenē
Piektdien pulksten 19 kultūras namā pašdarbnieku koncerts "Es dzirdēju zvanus skanam". Ieeja – par ziedojumiem. Pulksten 21 balle ar groziņiem. Ieeja, pērkot biļeti kasē, – trīs eiro, balles vakarā – četri eiro.

Kazdangā

Sestdien plkst.15.00 Deju studija "Harmony" Aicina uz Hip – Hop nodarbībām  Dalības bez maksas.
 
Sestdien plkst.18.00 Kazdangas pilī tikšanās ar dzejnieci, Iļģuciema cietuma kapelāni Rudīti Losāni.  Tā būs saruna par dzīvi, par dzeju, par cilvēku, par ģimeni, par sajūtām. Pasākuma laikā varēsiet ziedot Aizputes novada labdarības akcijai "No sirds uz sirdi".

Svētdien pulksten 18 pie uzņēmuma "Elpa" kopā ar folkloras kopu "Zīle" sāksies bluķa vilkšana.


Pievieno komentāru

Aizputes novadā