Aizputes Mūzikas skolas audzēkņi gūst panākumus 1

Aizputes Mūzikas skolas audzēknis Didzis Gudkovs starp 60 labākajiem Latvijas dziedātājiem ierindojas godpilnajā trešajā vietā. Arī citi skolas audzēkņi guvuši labus panākumus konkursos Rīgā, informē Aizputes Mūzikas skolas direktore Arta Kangīzere.

Jau ziņots, ka 10.janvārī Valsts konkursa Dziedāšanā otrajā kārtā Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā, Aizputes Mūzikas skolas audzēkņi Zane Reine un Didzis Gudkovs ieguva otrās vietas un tika izvirzīti uz konkursa trešo kārtu jeb finālu Rīgas Doma kora skolā.

Finālā, kurš norisinājās 24.janvārī, D.Gudkovs pedagoģes Mārītes Lazdānes un koncertmeistares Rintas Balodes vadībā no 60 Latvijas labākajiem dziedātājiem ieguva trešo vietu. "Didzis ir perspektīvs audzēknis, kurš arī pats iegulda daudz pūļu, lai gūtu panākumus. Svarīgs ir arī vecāku atbalsts," uzsver pedagoģe M. Lazdāne.

Bet 24. un 25 janvārī XIX Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursā piedalījās pedagoga Ojāra Strunga eifonija spēles audzēknis Krišjānis Jermols un pedagoga Jāņa Kuduma trompetes spēles audzēkņi Kārlis Rozentāls un Reinis Ausmanis. Abi jaunie trompetisti ieguva ceturtās vietas. Sitaminstrumentu spēlē savu prasmi rādīja pedagoga Andra Ērgļa audzēkņi Edgars Jānis Kārkliņš un Ēvalds Miks Kārkliņš. Audzēkņu koncertmeistare Inese Krūmiņa

Bet koncertcikla – konkursa "Talants Latvijai" koncertā, kas 26. janvārī norisinājās Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē, no astoņiem mūzikas skolas audzēkņiem, konkursa otrai kārtai tika izvirzīti Ēvalds Miks Kārkliņš (sitaminstrumentu spēle,pedagogs Andris Ērglis), Kārlis Rozentāls (trompetes spēle, pedagogs Jānis Kudums), Krišjānis Jermols (eifonija spēle,pedagogs Ojārs Strungs) un Edgars Jānis Kārkliņš (sitaminstrumentu spēle, pedagogs Andris Ērglis). Audzēkņu koncertmeistares ir Rinta Balode un Inese Krūmiņa.

Koncertu papildināja, bet netika vērtēti, skolas instrumentālais trio pedagoģes Kristīnes Bražes vadībā, kurā muzicē Kristīne Ernestsone (akordeons), Helga Gansone (vijole) un Edgars Jānis Kārkliņš (klavieres). "Paldies pedagogiem, audzēkņiem un vecākiem  par ieguldīto darbu," piebilst A. Kangīzere.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

sniedziņš

Apsveicu! Prieks par Aizputes mūzikas skolas pedagogiem un Jaunajiem talantiem!

pirms 7 gadiem, 2014.01.31 08:55

Aizputes novadā