Aizputes jauniešu "Ideju Māju" vadīs Paula Āboliņa-Ābola 4

No šā gada Aizputes jauniešu "Ideju Mājas" vadība uzticēta Paulai Āboliņai-Ābolai, kura turpmāk būs atbildīga par aktivitāšu un projektu īstenošanu jauniešiem, informē biedrība "Next".

"Esmu aizputniece, tādēļ zinu, ka Aizputei ir savs šarms. Šeit jauniešiem ir lielākas iespējas būt aktīviem un tikt ieraudzītiem. Darbojoties "Ideju Mājā", vēlos jauniešus atbalstīt viņu ideju īstenošanā. Mans mērķis ir veidot sadarbību starp Aizputes pilsētas un pagastu jauniešiem un caur dažādām aktivitātēm iesaistīt jauniešus novada notikumos un dzīvē," savus darbības plānus skaidro jaunā vadītāja P. Āboliņa-Ābola.

Šāgada "Ideju Mājas" darbības prioritātes ir darbs ar jauniešiem Aizputes novada pagastos un jauniešu iesaistīšana "Deju Mājas" mūzikas studijas darbībā.

Paula Āboliņa-Ābola ir dzimusi un augusi Aizputē, un šobrīd apgūst mediju studijas un žurnālistiku Vidzemes Augstskolas pēdējā kursā. Paula aktīvi iesaistījusies "Ideju Mājas" aktivitātēs kopš tās izveidošanas, darbojusies dažādos jauniešu projektos, kā arī mācījusies augstskolās Zviedrijā un Somijā.

"Jaunu un aktīvu cilvēku iesaistīšanās Aizputes novada dzīves veidošanā ir ļoti svarīga. Priecājos, ka jaunā vadītāja izvēlējusies laiku un enerģiju veltīt savai pašvaldībai," uzskata Aizputes novada domes priekšsēdētājs Aivars Šilis.

Iepriekšējā vadītāja Elza Muraševa šobrīd devusies Eiropas Brīvprātīgā darba projektā ārpus Latvijas.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Ome

Apsveicami, ka beidzot arī kādu vietējo laiž pie vadīšanas!

pirms 7 gadiem, 2014.01.08 19:36

skolotāja

Malacis Pauliņ! Veiksmi un izturību.Viegli nebūs, bet Tev ir krampis, tu to vari.

pirms 7 gadiem, 2014.01.08 21:15

ir ideja

Būs, pa kušeti ko viļināt.

pirms 7 gadiem, 2014.01.08 23:39

ieva

tad rīt tiekamies atbalsta centrā roku rokā
tu man rīt iepazistīnāsi ar puišiem ja jo velos iepazities ar tu esi latvija puišiem ja

pirms 5 gadiem, 2015.07.23 17:53

Aizputes novadā