Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizputes jauniešu centrā notiks mediju darbnīca 1

12. un 13.decembrī Aizputes jauniešu centrā “IDEA House” norisināsies mediju darbnīca, kurā 25 jaunieši pilnveidos savas zināšanas un praktiskās iemaņas darbā ar dažādiem medijiem. Darbnīcas vadīs portāla “Diena.lv” redakcijas vadītāja Sanita Upleja un “Sorosa fonds – Latvija” komunikācijas koordinatore Gunta Kāle.

Jauniešiem būs iespēja vairāk uzzināt par dažādiem mediju veidiem: drukātajiem medijiem, interneta medijiem, informatīvām publikācijām. Jaunieši darbosies arī praktiski, plānojot mājas lapas saturu, veidojot blogus un informatīvos izdevumus par “IDEA House”.


“Es piedalīšos pasākumā, jo vēlos vairāk izprast, kas īsti ir mediji. Daudz tiek runāts par interneta medijiem – portāliem un blogiem. Ceru par to visu uzzināt vairāk,” atzīst Miks Valters, kurš pieteicies dalībai darbnīcā. Miks domā, ka varbūt pēc pasākuma radīsies interese tieši par mediju studijām pēc 12. klases beigšanas.

“Mediji ir jauniešiem aktuāla tēma. Iegūtās zināšanas un prasmes man noteikti noderēs Aizputes vidusskolas līdzpārvaldes prezidentes darbā. Pasākuma programma ir daudzpusīga un ļoti interesanta. No visām piedāvātajām tēmām mani visvairāk interesē interneta blogu un preses relīžu veidošana,” saka Anete Zīlīte.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aizputes novadā