Aizputes jaunieši iedziedājuši apsveikumu Mārtiņam Freimanim 6

Lai atcerētos Mārtiņu un nosūtītu viņam sveicienus uz debesīm Aizputes novada jaunieši sadarbībā ar jauniešu ''Ideju Māju'' ir ierakstījuši apsveikuma dziesmu ''Pie Dieviņa gari galdi'', ziņo Aizputes novada dome. Savukārt Aizputes novada skolēnu Jaunrades centrs 7. februārī pulksten 18 rīko pasākumu par godu M. Freimaņa 40 gadu jubilejai.

Apsveikuma dziesmas video var noskatīties šeit.

Mārtiņa Freimaņa daiļradē ir daudz skaņdarbu, bet sarunās ar jauniešiem šī dziesma šķita vispiemērotākā, jo Mārtiņa koncertu izskaņā, tā vienmēr tika dziedāta. Tā ir dziesma, kas devās līdzi laikam , lai kā arī mainītos grupas ''Tumsa'' repertuārs, Mārtiņš šo tautasdziesmu atkal un atkal izdziedāja.

Mārtiņš vienmēr paliks Aizputnieku piemiņā un staigājot pa Mārtiņa iemīļotajām vietām Aizputē arī jaunieši varēja labāk iepazīt viņa takas un tos stāstus ko viņš ir izdzīvojis Aizputes ielās.

''Liels paldies Aizputes novada muzikālajiem jauniešiem, kas piedalījās dziesmas ieraksta tapšanā- Mikam Ēvaldam Kārkliņam, Justam Ūdrim, Zanei Reinei, Valdai Krauzei, Madarai Ļaudamai, Nadīnai Rudzītei, Danai Biteniecei, Mārtiņam Bahmanim un daudziem, daudziem citiem,'' saka ''Ideju Mājas'' vadītāja Ance Tīmane.


Pievieno komentāru

Komentāri 6

Vietējais

Super! Malači! Aizputes jaunatne rullē!
P.S. Un nepievērsiet uzmanību nūģiem - komentētājiem...

pirms 4 gadiem, 2017.02.08 14:19

52 gadu vecis

Sēdēju,klausījos,raudāju....paldies JUMS MĪĻIE!!!

pirms 4 gadiem, 2017.02.09 10:05

Skats no malas

Paldies jaunieši par DZIRDRO dziedājumu - Mārtiņa Freimaņa mīļāko dziesmu "Pie Dieviņa gari galdi".
Visu cieņu idejas autoram.
Vai Aizputē notika kāds Rīgas Mārtiņa fonda organizēts pasākums?

pirms 4 gadiem, 2017.02.10 10:03

nē!

Jau kuro gadu nē!

pirms 4 gadiem, 2017.02.10 11:52

Aizputes novadā