Aizputē skanēs Raimonda Paula skaistākās dziesmas 1

Šogad rudenī, Latvijas Televīzija sadarbībā ar kompāniju “MicrecPM” realizē projektu „Mīlam Raimondu Paulu”.

Projekta ietvaros tiks veidots muzikāls šovs, kas veltīts Maestro 80 gadu jubilejai, kuru atzīmēsim 2016. gada 12. janvārī. Tajā piedalīsies visu Latvijas reģionu mākslinieki, kuriem tuva Maestro daiļrade un kuri interpretēs Raimonda Paula dziesmas visdažādākajos žanros.

Lai šovu varētu izveidot skanīgu un daudzveidīgu, sešos Latvijas kultūras centros šoruden notiek koncerti, kuros skanēs tikai Maestro mūzika -

11.septembris - Krāslava
    
12.septembris - Strenči  
    
13.septembris - Ventspils 
    
18.septembris - Aizpute

              
19.septembris - Talsi
              
20. septembris – Madona.

Tā kā Maestro allaž ir bijis talantu meklētājs un vienmēr augstu vērtējis pašdarbības kolektīvu entuziasmu, mēs, Aizputes KN esam iesaistījušies projektā „Mīlam Raimondu Paulu”, kuru veido Latvijas Televīzija sadarbībā ar kompāniju “MicrecPM”.

Aizputes kultūras namā koncerts notiks 18. septembrī plkst. 19.00. Tajā iecerēts kopā pulcināt Raimonda Paula dziesmu draugus un izpildītājus no Kurzemes novadiem – Liepājas, Grobiņas, Aizputes, Saldus, Brocēnu, Talsu novadiem. 

Aizputes kultūras namā tiek veidota koncertprogramma ar visu laiku skaistākajām Raimonda Paula dziesmām. Pēc labākajām estrādes tradīcijām, visas programmas dziesmas pavadīs mūziķu grupa.

Koncertu Aizputes kultūras namā, 18. septembrī filmēs Latvijas Televīzijas filmēšanas grupa. Iegūto materiālu skatīsies Maestro un programmas veidotāji, lai izvēlētos 1 no katra nofilmētā koncerta (kopā 6), kas pārstāvēs konkrēto reģionu muzikālajā šovā „Mīlam Raimondu Paulu”. Visas izvēlētās dziesmas satiksies Jaungada nakts šova raidījumā Latvijas Televīzijā. Nofilmētais materiāls tiks izvietots arī LTV mājas lapā – www.lsm.ltv.lv, ar skatītājiem tiks komunicēts arī sociālajos tīklos, aicinot balsot par labāko.

Ceram, ka mums visiem kopā izdosies iepriecināt Maestro viņa nozīmīgajā jubilejā!                            
                 
Aizputes novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte

Pievieno komentāru

Komentāri 1

skatītājs

Koncerts skaists,tik vadītāju gan vajag pamainīt-joki veci..pats ar...nu taaa...

pirms 5 gadiem, 2015.09.18 23:17

Aizputes novadā