Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizputē sakārto ielas un ietves

Vairākās Aizputes ielās līdz ziemas sezonas sākumam būs sakārtots apgaismojums un nomainīts ietvju segums, kā arī aizlāpītas bedres un plaisas.

“Jelgavas ielā trotuāram pilsētā bija vissliktākais segums, tur kaklu varēja nolauzt,” atzīst Aizputes domes izpilddirektore Astrīda Eņģele. Augusta pēdējās dienās SIA “Aizputes ceļinieks” meistari pabeiguši darbus 307 kvadrātmetru plašā posmā. Darbu izmaksas bija 17 tūkstoši latu, finansējums gūts no Autoceļu fonda līdzekļiem, informē A. Eņģele.

Šogad plānota ietves seguma maiņa Zingberga ielā. Šajā ielā jau sakārtots apgaismojums – gaisa vadu līnijas tur aizstās zemē guldīti kabeļi. Ielu apgaismojums sakārtots arī Padures un Fabrikas ielā, kur iedzīvotāji regulāri sūdzējušies par bojājumiem. “Šajās ielās ir jauni kabeļi un jauni cinkotie stabi, tas problēmas novērsīs,” stāsta A. Eņģele.

Aizputē līdz oktobra vidum plānots pabeigt tilta pār Tebru remontu. Regulāri notiek ikdienas ielu uzturēšanas darbi – tiek lāpītas asfalta bedrītes, ar sīkšķembām remontētas plaisas. Šiem darbiem nauda tiek rasta no Autoceļu fonda līdzekļiem.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā