Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizputē pirmdien atklās jauniešu tējnīcu "IDEA teaHouse"

Pirmdien, 9. maijā, plkst.12 Aizputes jauniešu mājas IDEA House telpās tiks atklāta jauniešu tējnīca IDEA teaHouse, ziņo biedrība "Next".

IDEA teaHouse atklāšanā piedalīsies Aizputes jaunieši, Aizputes novada domes priekšsēdētājs Aivars Šilis, Saeimas deputāte Ingrīda Circene, Aiputes novada domes deputāti un darbinieki, kā arī Taipejas Misijas Latvijas Republikā pārstāvji. Pasākumā aicināts piedalīties ikviens interesents.

Jauniešu tējnīca IDEA teaHouse ir jauniešu veidota pulcēšanās vieta, kurā iespējams nobaudīt pašu gatavotus karstos dzērienus un uzkodas, piedalīties izglītojošos un kultūras pasākumos un saturīgi pavadīt laiku no atkarībām brīvā vidē.

Kopš 2010. gada novembra Aizputes novada jaunieši ir veidojuši IDEA teaHouse dizainu, radot oriģinālu sienu, griestu un grīdu krāsojumu, kā arī veicot tējnīcas durvju un logu atjaunošanu. IDEA teaHouse interjera iekārtojums veidots no iedzīvotāju ziedotajiem krēsliem, kā arī no jauniešu mājas bēniņos atrastiem informācijas ziņojumu dēļiem, kas pārtapuši oriģinālos tējnīcas galdiņos.

"Jauniešu tējnīca IDEA teaHouse ir unikāls šāda veida projekts Latvijā, jo ir pilnībā pašu jauniešu veidota un īstenota iniciatīva. Veidojot tējnīcu un organizējot IDEA teaHouse darbu, jauniešiem ir iespēja iegūt dzīvei un darba tirgum nepieciešamās prasmes," saka IDEA House vadītāja Ance Zemžāne.

IDEA teaHouse izveidošanu atbalsta biedrība "NEXT", Sorosa fonds-Latvija, Taipejas Misija Latvijas Republikā, Aizputes novada dome un kafeja "ALĪDA".

Pievieno komentāru

Aizputes novadā