Aizputē notiks Freimaņa Mārtiņdienas svinības 2

9. novembrī Aizputē notiks Freimaņa Mārtiņdienas svinības. Šis pasākums jau kļuvis par ikgadēju tradīcijuunpulcē Mārtiņa talanta cienītājus no visas Latvijas.

Šī gada centrālais Mārtiņdienas notikums ir dokumentālās filmas "FREIMIS. MĀRTIŅŠ FREIMANIS" pirmizrāde! Filmas režisors un idejas autors ir Arvīds Krievs. Viņa rīcībā ir unikāli videomateriāli, kas apkopoti daudz gadu garumā sekojot Mārtiņa karjerai. Tādu nav nevienam citam. Un tur ir ne tikai spožā Mārtiņa dzīves puse, kādu redzēja publika uz skatuves.. Pilnmetrāzas dokumentālajā filmā pusotras stundas garumā apkopoti spilgtākie fragmenti no koncertierakstiem, intervijām un aizraujošākajiem brīžiem Mārtiņa dzīvē, radot dokumentāru liecību par šo spilgto personību Latvijas mūzikas dzīvē.

Freimaņa Mārtiņdienas svinības:

15.00 ciemošanās pie Mārtiņa Misiņkalna kapos

16.00 piemiņas plāksnes atklāšana pie Freimaņa bērnības mājas Kalvenes ielā 30, Aizputē

18.00 Arvīda Krieva filmas "FREIMIS. MĀRTIŅŠ FREIMANIS" PIRMIZRĀDE un sadziedāšanās koncerts ar Liepājas, Aizputes, Kazdangas, Vaiņodes, Cīravas un Grobiņas koriem, kā arī kori MŪZA no Rīgas un, protams, Mārtiņa draugiem.

Iepriekšpārdošanā biļetes cena 7 EUR, pasākuma dienā – 9 EUR. Biļetes Biļešu Paradīzes kasēs un internetā: http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/8487

Visi ieņēmumi no filmas pirmizrādes pasākuma tiks novirzīti dokumentālās filmas "Freimis. Mārtiņš Freimanis" izmaksu segšanai un DVD izdošanai! Visi ieņēmumi no filmas izrādīšanas palīdzēs realizēt Mārtiņa Freimaņa fonda labdarības mērķus.

Filma top sadarbībā ar Mārtiņa Freimaņa fondu, labdarības iniciatīvas Labiedarbi.lv atbalstu, Aizputes pilsētas Domi un pateicoties ziedotājiem.

*Būs pieejamas sēdvietas bez vietu numerācijas

**Līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Matilde

hmmm... ar iegūto finansējumu www.labiedarbi.lv nepietika, ka par filmas pirmizrādi jāmaksā 7-9 EUR un vai tad DVD izdošanai VĒL papildus finansējums nepieciešams... Filma zelta vērtē.

pirms 6 gadiem, 2014.10.16 12:55

Aizputes novadā