Aizputē notiek gleznotāju plenērs 3

Līdz 25. maijam Aizputes novadā notiek Jāņa Kalnmaļa organizēts gleznotāju plenērs "Zilā govs". Tajā piedalās seši mākslinieki no Krievijas, Somijas, Latvijas, Slovākijas un Lietuvas.

Šis ir otrs J. Kalnmaļa organizētais gleznotāju plenērs Aizputes novadā. Iepriekšējais - "Aizputei un tās iedzīvotājiem" notika maijā pirms diviem gadiem.

Plenērā kopā ar Aizputes mākslinieku Jāni Kalnmali gleznos aizputniekiem jau no iepriekšējā plenēra pazīstamie gleznotāji - mākslinieks Nikolajs Sokolovs no Maskavas, Jegors Rabenko no Somijas un Arvidas Kašauskas no Lietuvas, kā arī Meroslavs Bauers no Slovākijas un Raimonda Kasparaviciene no Lietuvas.

Plenēra mecenāts ir uzņēmējs un SIA "Cerība resnīšiem" īpašnieks Boriss Aleksandrovs. Plenēra dalībnieki dzīvos un gleznos viesu namā "Pastaiga mākoņos".

Iepazīšanās ar plenēra dalībniekiem un viņu darbu izstādes atklāšana notiks 18. maijā plkst. 18.00 Aizputes novadpētniecības muzeja izstāžu zālē. Otra izstāde ar mākslinieku plenērā radītajiem darbiem muzejā tiks iekārtota plenēra noslēguma dienā- 25. maijā.

Aizputes novadpētniecības muzeja-TIP vadītāja Jolanta Berga

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ota

Nu jauki ! Un galvenais -šie mākslinieki iztiek pašu spēkiem, neprasot tūkstošus no pašvaldības budžeta.

pirms 5 gadiem, 2015.05.18 10:51

ozols

Šie ir mākslinieki ar lielo burtu! Ne mākslas dilitanti no serdes.

pirms 5 gadiem, 2015.05.19 20:57

DNS

Ļoooti mīļi lūdzu kādu darbiņu uzdāvināt Aizputei ! Pat domes sēžu zāle ir tik tizli "mākslas" darbi, ka kauns skatīties ...

pirms 4 gadiem, 2016.05.15 21:49

Aizputes novadā