Aizputē Muzeju naktī domās par laiku un tā ritumu

2017. gada akcijā Muzeju nakts, Aizputes novadā mudinās iedzīvotājus prātot par laiku. ''Aicināsim domāt par laiku un tā ritumu: mūsos pašos, vietā, kurā dzīvojam un tajā, kas ap un ar mums,'' stāsta rīkotāji.

* Pulksten 17 parkā pie Aizputes Pilsmuižas notiks dažādas radošās darbnīcas, muzikāli - teatrāli priekšnesumi un bērnu attīstību veicinošas aktivitātes. Ielūdz Aizputes novada Skolēnu Jaunrades centra pulciņu audzēkņi un pedagogi.

* Pulksten 18 muzeja izstāžu zālē notiks mašīnizšūšanas meistares Ingūnas Stirnas personālizstādes ''Gandrīz kā iz pūra lādes'' atklāšana.

* No pulksten 19 līdz 21 ekspozīcijas ''Senās lauku amata prasmes'' Saimes istabā aicina uz virtuālo pastaigu pa 20. gadsimta 80.-90. gadu Aizputi.

* No pulksten 21.30 līdz 23 Saruna un praktiska meistardarbnīca Juris Zauers ielūdz uz sarunu un praktisku meistardarbnīcu ekspozīcijas ''Senās lauku amata prasmes'' telpās par tematu ''Tabaka. Tikums vai netikums?''.

* No pulksten 21 līdz 23 Aizputes Pilsmuižas vīna pagrabā vīndari ielūdz uz sarunu ''Vīns nobriest un kļūst labāks ar gadiem. Mīts vai patiesība?''

* Pulksten 23 Ekspozīcijas ''Senās lauku amata prasmes'' Saimes istabā Jānis Kreicburgs, Liene Gaigala, Ineta un Arturs Lapkas ielūdz uz sarunu par ceļojumu pie Sevis , kājām ejot 550 kilometrus garo SanFrančesko ceļu ''Laiks, kuru uzdāvinām sev''.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā